شناسه : 39088109
مدیر امور دارویی دانشگاه علوم پزشکی یزد:

سهمیه جدید انسولین استان در حال توزیع است


حیدری گفت: سهمیه جدید انسولین برای استان یزد این هفته رسیده و کم کم در روزهای آینده سهمیه به صورت کامل در استان دریافت و توزیع خواهد شد.

بهروز حیدری در گفتگو با خبرنگار یزدرسا در خصوص وضعیت تهیه و توزیع انسولین در یزد گفت: سهمیه جدید انسولین برای استان یزد این هفته رسیده و کم کم در روزهای آینده سهمیه به صورت کامل در استان دریافت و توزیع خواهد شد.

وی ادامه داد: سهمیه انسولین نوورپید دیروز به استان رسیده که در حال توزیع است، نوومیکس نیز امروز تعداد محدودی به صورت فوریتی به دستمان رسید که داروخانه‌های چمران و هلال احمر دریافت کردند و بین بیماران دیابتی توزیع کردند.

مدیر دارویی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد ادامه داد: بقیه سهمیه انسولین نوومیکس نیز که تعداد نسبتا قابل قبولی است توسط دو شرکت، فردا به استان ارسال و توزیع خواهد شد و مقرر شده هفته آینده نیز سهمیه جدیدی به استان تخصیص یابد.

حیدری افزود: انسولین لانتوس نیز یک تعدادی به صورت فوریتی یک شرکت در روز چهارشنبه هفته جاری و یک شرکت دیگر در روز پنج شنبه قول داده‌اند که به استان ارسال می‌کنند و امیدواریم هفته آینده نیز سهمیه‌ای در این زمینه اختصاص پیدا کند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.