شناسه : 37759752
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در رزمایش مدافعان سلامت:

سپاه پاسداران با تمام توان در کنار مردم خواهد بود


رضا پورشمسی در رزمایش شهدای مدافع سلامت در استان یزد گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تمام توان و تا آخرین لحظه در کنار مردم و برای مردم خواهد بود.

سرهنگ رضا پورشمسی در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا؛ در مراسم رزمایش دفاع بیولوژیک با تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار گفت: رزمایش شهدای مدافع سلامت در استان یزد در راستای ضدعفونی و گندزدایی نقاط مختلف استان یزد صورت می گیرد.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد افزود:این رزمایش از امروز طی دو روز با بهره مندی از تمامی ظرفیت های گسترده سپاه دراستان اعم از سپاه الغدیر،تیپ مردم پایه ١٨ الغدیر، نواحی مقاومت بسیج، مراکز آموزشی  آیت الله خاتمی و شهید صدوقی، مرکز پهپاد نبی اکرم(ص) و مرکز آموزشی رزم مقدماتی ولیعصر(عج) اردکان اجرایی می شود.

وی در ادامه با بیان این‌که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حسب الامر فرماندهی کل قوا، با تمام توان و تا آخرین لحظه در کنار مردم و برای مردم خواهد بود، گفت: در روز اول  رزمایش که با هدف پاکسازی عمومی انجام می‌شود، اکیپ‌های خودرویی و موتوری با استفاده از دستگاه‌های روتست، درخش 6 و سایر تجهیزات دفاع بیولوژیک نسبت به ضدعفونی و گندزدایی بلوار پاسداران و بیمارستان شهید صدوقی اقدام می‌کنند.

پورشمسی خاطرنشان کرد: در روز دوم رزمایش به صورت غیرمتمرکز، تمام شهرستان‌های استان یزد با حضور گسترده بسیجیان و پاسداران، رفع آلودگی می‌شوند.

انتهای پیام/ح
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.