شناسه : 31501267
امام جمعه بهاباد:


امام جمعه بهاباد با اشاره به قراردادن نام نهاد انقلابی و مردمی سپاه پاسداران در لیست گروهک تروریستی توسط سردمداران آمریکائی گفت: سپاه پاسداران به عنوان حافظ نظام و یاور مظلومان ودشمن ظالمان وچون خاری درچشم دشمنان است.

به گزارش یزدرسا به نقل از بهابادنیوز، حجت الاسلام سیف الله دهقانی خطیب جمعه بهاباد درخطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به قرار گرفتن نام سپاه پاسداران در لیست گروهک تروریستی توسط سران آمریکا و حمایت قاطع امام جمعه بهاباد  از سپاه پاسداران اظهارداشت: چقدر دشمن پرومی شود که یک نهاد انقلابی ونظامی  مانند سپاه پاسداران را جزء گروه تروریستی قرار می دهد این کارها نهایت قساوت دشمن قصی  القلب است که از این حربه ها استفاده می کند.

خطیب جمعه بهاباد تصریح کرد: دشمن ودشمنان باید بدانند سپاه پاساران که اکنون خاری در چشم دشمنان نظام شده است ان شاء الله در آینده ای نزدیک محو ونابودی اسرائیل غاصب توسط خود همین فرزندان سپاه انجام خواهد شد. 

حجت الاسلام دهقانی بابیان اینکه باید درهرفرصتی فرمایشات مقام معظم رهبری را دنبال کنیم وایشان بارها و با صراحت فرمودند آمریکا قابل اطمینان نیست دشمن دشمن است ومسائلی مانند برجام که مطرح می شود نمی تواندرفع مشکل از کشورشود  و اگر در هسته‌ای به توافق برسیم مسئله حقوق بشر را مطرح می‌کنند؛ این‌ها دست بردار نیستند تا ما از اسلام دست برداریم.

دهقانی بابیان اینکه پرورش داعش بدست دشمنان این نظام یعنی آمریکاواسرائیل واربابشان عربستان است تا با این کارمی خواستند جلوی رشد وتعالی  نظام وانقلاب را بگیرند افزود: دشمنان و بدخواهان نظام بدانند که ریشه داعش وداعشیان تا دوماه دیگر خشکانده خواهدشد وازداعش خبری نخواهد بود .

امام جمعه بهابادبه 22 مهرروزجهانی استاندارد اشاره کرد وافزود: صنعت و صنایع باید طوری باشد که به مرزاستاندارد جهانی برسد.

امام جمعه بهاباد به هفته تربیت بدنی وورزش اشاره کرد وافزود:ورزش را باید محور و زیربنای سالم سازی جامعه و پایدارترین ابزار برای مقابله با بروز انواع انحرافات و آسیب های اخلاقی و اجتماعی قرارداد.

وی بااشاره به اینکه اسلام برای  ورزش کردن اهمیت زیادی قائل است افزود: اسلام به تمامی برنامه هائی که به سلامت ورشدوبالندگی کمک می کند توجه دارد

امام جمعه بهاباد با بیان اینکه با ورزش کردن می شود از کسالت و تنبلی واعتیاد فاصله گرفت گفت: ازمسئولان وخیران خواست با ساخت مکانهای ورزشی به جای مسجدومدرسه به فکر جوانان  باشند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :