شناسه : 11377887
پاشازاده:

شخصا خریدار استقلالم


پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: آنچه که تاکنون درباره بحث خصوصی سازی این دوباشگاه مطرح بوده فقط حرف بوده تا عمل، کسانی که می آیند طرح می دهند برای خصوصی سازی این دوتیم باید به این کار عمل کنند نه اینکه فقط حرف بزنند.

به گزارش یزدرسا به نقل از دانا ،مهدی پاشازاده پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص روند خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: تا این لحظه ما چیزی به اسم خصوصی سازی ندیده ایم که بگوییم واقعا خصوصی می شوند.وی افزود:  آنچه که تاکنون درباره بحث خصوصی سازی این دوباشگاه مطرح بوده  فقط حرف بوده تا عمل، کسانی که می آیند طرح می دهند برای خصوصی سازی این دوتیم باید به این کار عمل کنند نه اینکه فقط حرف بزنند.پاشازاده در پاسخ به این سوال که فتح الله زاده در مصاحبه ای عنوان کرده بود که پاشازاده شخصا استقلال را می خرد تاکید کرد: بله،آقای فتح الله زاده درست گفته است اگر نوع واگذاری استقلال را درست کنند بنده شخصا خریدار استقلال هستم. علی فتح االه زاده مدیر عامل سابق باشگاه استقلال روز گذشته طی مصاحبه ای اعلام کرده بود که پاشازاده شخصا خریدار استقلال است.اما از سوی دیگر وزیر ورزش و جوانان در خصوص اینکه اگر خریداری برای باشگاه های پرسپولیس و استقلال پا پیش نگذارد چه اتفاقی رخ خواهد داد، گفت: اگر این اتفاق رخ دهد باید مکانیزم های دیگری پیش بینی شود تا بخش خصوصی به این نتیجه برسد که می تواند به این مساله ورود کند. بخش خصوصی برای ورود به این کار نیاز به مشوق هایی دارد و اگر به سود آنها نباشد قطعا برای خرید این دو باشگاه اقدام نمی کنند.

 

وی تصریح کرد:ایجاد تغییرات در قوانین خرید این دو باشگاه در اختیار ما نیست و دوستان در سازمان خصوصی سازی این مسایل را مشخص می کنند. پیشنهاد ما این است که تشویق ها به نحوی تغییر کند که علاقه مندان ورود کنند.

 

گودرزی ادامه داد: تا این لحظه خریداری برای این دوباشگاه پیدا نشده و اگر نشود به همین شیوه ادامه می دهیم.


انتهای پیام/ص
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.