شناسه : 36781334
نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه مجلس:


نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه مجلس اظهار داشت: در چند نوبت برگه مربوط به رضایت خود از اعلام و انتشار اطلاعات پارلمانی خود در سامانه شفافیت نمایندگان را امضا کرده‌ام اما این که چرا هنوز اطلاعات مربوط به من در سامانه قرار گرفته است را نمی‌دانم.

محمدرضا صباغیان در گفتگو با خبرنگار یزدرسا گفت: در چند نوبت برگه مربوط به رضایت خود از اعلام و انتشار اطلاعات پارلمانی خود در سامانه شفافیت نمایندگان را امضا کرده‌ام اما این که چرا هنوز اطلاعات مربوط به من در سامانه قرار گرفته است را نمی‌دانم.

وی افزود: قبل از اعلام آمادگی برای انتشار آراء من اطلاعات مربوط به اموال، دریافتی‌ها، هزینه‌های انتخاباتی و ... را شخصا اعلام کرده بودم و اکنون نیز پیگیر قرارگیری اطلاعات خود در این سامانه خواهم بود.

نماینده مردم شهرستان‌های ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس  با اشاره به اهمیت و ضرورت شفاف‌سازی هر چه بیشتر عنوان کرد: فعالیت نمایندگان در مجلس یک کار شخصی نیست بلکه کار آن‌ها یک فعالیت عمومی است ازا ین رو بهتر است مردم نیز از آن چه اتفاق می‌افتد با خبر باشند؛ هر چند این کار در ایران باب نبوده و نتایج آن مشخص نشده اما در بسیاری از کشورها تجربه شده است.

صباغیان با بیان این که شفافیت بیشتر به نفع مردم خواهد بود اظهار داشت: در سامانه شفافیت نمایندگان، مردم از عملکرد نمایندگان خود در مجلس شورای اسلامی آگاه خواهند شد و در واقع یکی از ابزارهای نظارتی مردم بر مجلس و نمایندگان خود خواهد بود.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :