شناسه : 38653353
رییس شبکه بهداشت و درمان ابرکوه:

شهروندان مراقب نسخه های غیرتخصصی برای درمان کرونا باشند


اکرمی اظهار داشت: درمان بیماری کرونا با بخور جوش‌شیرین علاوه بر اینکه ازنظر علمی و پزشکی صحت و سندیت نداشته، بلکه جنایت بسیار خطرناکی است.

به گزارش یزدرسا؛ رییس شبکه بهداشت و درمان ابرکوه گفت: درمان بیماری کرونا با بخور جوش‌شیرین علاوه بر اینکه ازنظر علمی و پزشکی صحت و سندیت نداشته، بلکه جنایت بسیار خطرناکی است.

عبدالحسین اکرمی اظهار داشت: چنین اخبار و شایعاتی از سوی افراد ناآگاه پرمدعا با عدم علم کافی نسبت به موارد پزشکی، که همه‌چیز را ساده و عادی گرفته‌اند در فضای مجازی منتشرشده و بیشتر سلامتی و جان مردم را تهدید می‌کند.

دبیر ستاد پیشگیری از ابتلا به کرونا شهرستان ابرکوه تاکید کرد: از مردم عزیز و شهروندان می‌خواهیم با خوددرمانی و استفاده از داروهای غیر مطمئن شرایط بحرانی فعلی را بحرانی‌تر نکنند. چراکه بخار جوش‌شیرین که یک ماده شیمیایی است؛ هیچ سودی برای درمان کرونا نداشته و در عوض بسیار خطرآفرین است.

وی اضافه کرد: همچنان که مشاهده می‌کنیم این ویروس کاملاً ناشناخته است و از زمان آغاز تاکنون به هر رنگی شیوع یافته و افراد را در رده های سنی مختلف مبتلا کرده است. هم اکنون نیز تمام دنیا برای ساخت واکسن و داروی آن در حال تحقیق و بررسی می‌باشند.

سروابرکوه

انتهای پیام/


 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.