شناسه : 37834128

صباغیان اعتبار نامه نمایندگی مجلس را دریافت کرد


اعتبارنامه نمایندگی محمدرضا صباغیان منتخب مردم حوزه انتخابیه پنج شهرستان تحویل وی شد.

به گزارش یزدرسا؛ فرماندار مهریز در این مراسم که شب گذشته برگزار شد، گفت: هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی برای حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی (۲  اسفند ماه ۹۸) در این حوزه که در کمال سلامت، آرامش، امنیت و با رعایت کامل قانون برگزار شد، داشتند.

رضا زارع‌زاده مهریزی با قدردانی از مشارکت مردم در انتخابات افزود: در این حوزه انتخابیه، مردم بسیار پرشور ، سالم و در کمال امنیت در چارچوب قانون بدون هیچ مشکلی مشارکت کردند.

فرماندار مهریز یادآور شد: در حوزه انتخابیه مهریز ۸۵ هزار و ۹۲۶ رای ماخوذه وارد صندوق‌های رای شد که آقای صباغیان بافقی با کسب ۲۶ هزار و ۸۶۵ رای به عنوان منتخب مردم پنج شهرستان در مجلس برای دوره یازدهم نیز انتخاب شد.

همچنین منتخب این حوزه انتخابیه با قدردانی از حضور پرشور مردم گفت: از همه ظرفیت‌ها برای توسعه و عمران مناطق و شناسایی نیازهای هر شهرستان  با تشکیل کارگروه توسعه هر شهرستان استفاده می شود.

نماینده دوره دهم حوزه انتخابیه مهریز  از پیگیری مطالبات مردم منطقه در خصوص جابه جایی پاسگاه شهید مدنی مهریز و ساخت درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی و مشکلات حوزه بهداشت و راه خبر داد.

ایرنا
آدرس کوتاه :