شناسه : 38518489
نماینده ولی فقیه در استان یزد اعلام کرد

ضرورت استفاده از نخبگان در تامین نیازهای آتش نشانی


آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان یزد با تاکید بر ضرورت استفاده از نخبگان در تمام عرصه های کشور گفت: تجهیزات آتش نشانی یزد تکمیل شود.

به گزارش یزدرسا، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی در دیدار با جمعی از آتش نشانان با بیان اینکه کار آتش نشانی خدمت به همه جامعه و انسان ها است گفت: اگر شخصی جان یک انسان را نجات دهد گویی جان تمام انسان ها را نجات داده و همین موضوع نشان دهنده جایگاهی است که این کار نزد خداوند دارد.

وی تصریح کرد: در مقابل هم اگر ما خدای ناکرده در این کار کوتاهی داشته باشیم و یا در تامین تجهیزات مورد نیاز بتوانیم کاری انجام دهیم و نکنیم، مجازات بسیار بالایی هم برای آن وجود دارد.

نماینده ولی فقیه در استان یزد بر ضرورت افزایش کمی و کیفی تجهیزات آتش نشانی در یزد و کشور تاکید کرد و افزود: باید به حدی زیرساخت ها را تقویت کنیم که هیچ حادثه ای به دلیل نبود امکانات به بحران تبدیل نشود.

ناصری یزدی پیشگیری از حوادث را بسیار مهم دانست و گفت: باید مردم بدانند که چگونه باید زندگی کنند که حادثه ای برای آنها پیش نیاید و همین موضوع هم سبب شده که آمار بسیار بالایی از حوادث در کشور را شاهد باشیم.

امام جمعه یزد افزود: پس از وقوع حوادث هم اگر خانواده ها بتوانند به رفتار و اعصاب خود تسلط داشته باشند می توانند جلوی بسیاری از حوادث را بگیرند ولی به دلیل عدم آگاهی لازم، ممکن است حتی اقدامی شود که خسارت ها بالاتر هم برود.

وی ادامه داد: پیشگیری از وقوع حوادث و جلوگیری از افزایش خسارت ها در حوادث به وجود آمده دو موضوعی است که تنها با آموزش و فرهنگ سازی رخ می دهد و حتما باید نسبت به آن توجه لازم را داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان یزد بر ضرورت توجه به نخبگان در تامین تجهیزات مورد نیاز آتش نشانی تاکید کرد و گفت: بسیاری از تجهیزاتی که الان برای آتش نشانان نیاز داریم را می توانیم با تکیه بر ظرفیت نخبگان تامین کنیم و تنها باید به آنها باور و ایمان داشته باشیم.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.