شناسه : 37633564
در جشنواره رسانه مطرح شد

طالبی:جشنواره رسانه می تواند تقویت رسانه ها را رقم بزند/جوادیان زاده: 193 رسانه مکتوب و مجازی در سطح استان فعالیت می کنند


آئین اختتامیه جشنواره رسانه استان شب گذشته با حضور استاندار و تنی چند از مسئولان استان در محل نمایشگاه کتاب یزد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار یزدرسا؛ محمد علی طالبی شب گذشته در آئین اختتامیه جشنواره رسانه استان که در محل نمایشگاه کتاب یزد برگزار شد با اشاره به علاقمندی مردم به حوزه رسانه برگزاری جشنواره هایی مانند جشنواره رسانه را موجب تقویت اعتماد عمومی به نظام و جامعه دانست و گفت: چنین جشنواره هایی می تواند اسباب تقویت رسانه ها را رقم بزند

استاندار یزد افزود: با توجه به اینکه امسال به عنوان پایتخت کتاب ایران دست یافته ایم باید در فرصت باقی مانده تلاش کنیم تا برندهای کتاب و کتابخوانی را در استان کسب نمائیم.

طالبی در بخش دیگری از سخنانش وحدت و مشارکت حداکثری در انتخابات را یکی از ظرفیت های استان برشمرد و گفت: اگرچه نقدها و مشکلاتی در زمینه انتخابات وجود دارد اما هدف مشارکت عمومی مردم در انتخابات  بوده  و رسانه ها در این زمینه نقش مهم و تاثیرگذاری دارند.

فعالیت  193 رسانه مکتوب و مجازی در سطح استان  یزد

مجید جوادیان زاده  نیز در این  مراسم برگزاری توامان نمایشگاه مطبوعات با نمایشگاه کتاب یزد را به عنوان هدفی برای ایجاد پیوند بین رسانه و کتاب عنوان کرد و گفت: امروزه رسانه ها نقش اساسی در زمینه فعالیت های فرهنگی استان داشته و می توانند این نقش را در زمینه فعالیت های کتابخوانی نیز به خوبی ایفا کنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به فعالیت  193 رسانه مکتوب و مجازی در سطح استان گفت: این تعداد رسانه  نسبت به جمعیت آمار نسبتا خوبی است.

وی تصریح کرد: رسانه ها یکی از منابع مهم برای معرفی کتاب و آثار نویسندگان هستند که باید توجه ویژه ای به این حوزه داشته باشیم.

مدیرکل ارشاد استان یزد با اشاره به رویکرد جدید اداره متبوعش در خصوص رسانه ها اظهار داشت: برگزاری جشنواره ها و کارگاه های مختلف  می تواند زمینه ارتقای کیفیت رسانه ها را فراهم کند و برهمین اساس تلاش کردیم تا تعداد جشنواره ها را بیشتر کنیم.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :