شناسه : 34718459


مسئول تعلیم و تربیت سپاه الغدیر استان یزد گفت: طرح جوانه‌های صالحین با برنامه‌های متعدد در ایام تابستان برای برادران و خواهران به طور متوسط در سطح ده پایگاه در هر ناحیه و شهرستان اجرا می‌شود.

به گزارش یزدرسا، مسئول تعلیم و تربیت سپاه الغدیر استان یزد در خصوص برنامه‌های اوقات فراغت برای نوجوانان و جوانان گفت: برنامه‌های قرآنی در پنج مرحله حفظ قرآنی برگزار می‌شود، که این برنامه‌ها در قالب حفظ جزء 30، جزء یک تا سه قرآن، جز یک تا 10، جزء یک تا 15 و جزء یک تا 30 قرآن برای سنین زیر 16 سال و بالای 16 سال و با همکار ی ارگان‌های مختلف اجرا می‌شود و آموزش رشته مفاهیم قرآن و همچنین برگزاری مسابقات اذان نیز در برنامه هست.

حجت الاسلام محمدرضا فخرالدینی ادامه داد: طرح جوانه‌های صالحین نیز با برنامه‌های متعدد در ایام تابستان برای برادران و خواهران به طور متوسط در سطح ده پایگاه در هر ناحیه و شهرستان اجرا می‌شود و در سطح پایگاه‌ها، مساجد و یا حسینیه‌ها کلاس‌های قرآنی، ورزشی،  آموزش کامپیوتر، خیاطی، آشپزی و ... را شامل می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری اردوها برای بسیجیان پایگاه‌ها نیز گفت: اردوها به دو بخش اردوهای جهادی و اردوهای تربیتی تفریحی تقسیم می‌شود که قشر دانشجو، دانش آموز و ...  را در برمی‌گیرد، اردوی جهادی یک روزه و پنج روزه هست و هم در خود استان و بیرون از استان برگزار می‌شود اردوهای تربیتی تفریحی نیز یک روزه و چهار روزه به صورت دورن استانی و برون استانی برگزار می‌شود.

 انتهای پیام/

 
آدرس کوتاه :