شناسه : 37844395


معاون خدمات مشترکین شرکت برق استان یزد گفت: شهروندان یزدی به صورت اختیاری می توانند از طریق چهار بستر موجود ارقام کنتور خود را اعلام کنند.

به گزارش یزد رسا؛  محمدجواد جلیلی با اشاره به اینکه طرح خود اظهاری کنتوربرق کاملا اختیاری است و با هدف بی نیازی از حضور مامورین قرائت به محل در شرایط شیوع کرونا اجرا شده ، افزود : شهروندان می توانند با مراجعه به سایت ساپا  از طریق لینک saapa.ir و انتخاب (خوداظهاری رقم کنتور) نسبت به ثبت آن اقدام کنند.

وی تماس و یا ارسال رقم کنتور به صورت پیامک به مامور قرائت،  نصب و استفاده از اپلیکیشن موبایلی برق که از صفحه اصلی وب سایت شرکت توزیع نیروی برق قابل دریافت است و یا تماس با مرکز تلفن 121 و اعلام کارکرد کنتور را  از دیگر راهکارهای خود اظهاری بیان کرد.

این مسئول یادآور شد: برای نصب اپلیکیشن خدمات غیرحضوری برق ایران می توان از طریق لینک   https://saapa.ir/apk/tavanir.apk بر روی گوشی همراه نیز اقدام کرد.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد متذکر شد : مشترکین برق علاوه بر ارسال اطلاعات مصرف خود ، ضمن مشاهده و پرداخت قبوض در آینده می توانند کلیه خدمات مرتبط با حوزه مشترکین را از همین طریق دریافت کنند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :