شناسه : 26361836
فرمانده سپاه الغدیر یزد:


فرمانده سپاه الغدیر یزد با اشاره به اینکه سپاه الغدیر یزد در راستای رفع مشکلات مردم اقدامات قابل توجهی انجام داده، گفت: طرح محرومیت‌زدایی از روستاهای بهاباد اجرا می‌شود.

به گزارش یزدرسا به نقل از تسنیم، سردار اکبر فتوحی در دیدار با امام جمعه بهاباد با اشاره به اینکه یکی از مهمترین رویکردهای سپاه و بسیج، خدمت به محرومان جامعه است، اظهار داشت: سپاه الغدیر استان یزد اقدامات گسترده‌ای در مناطق مختلف استان به ویژه مناطق محروم انجام داده است.

وی با بیان اینکه این خدمات در راستای محرومیت‌زدایی صورت گرفته، خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته، محرومیت‌زدایی از روستاها و مناطق محروم شهرستان بهاباد به زودی توسط سپاه الغدیر استان یزد آغاز می‌شود.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد ادامه داد: شهرستان بهاباد یکی از شهرستانهای محروم استان یزد است که لازم است خدمات ویژه‌ای به مردم این شهرستان ارائه شود.

فتوحی به لزوم دسترسی یکسان همه مردم به امکانات تاکید کرد و گفت: این حق همه مردم است که در هر نقطه ای زندگی می کنند، امکانات لازم برای زندگی را در اختیار داشته باشند.

وی به خدماتی که از طریق اقشار مختلف بسیج در زمینه محرومیت زدایی در سطح استان یزد انجام شده اشاره کرد و ادامه داد: سپاه پاسداران در کنار تلاش برای ایجاد امنیت در بحث مردم‌یاری و محرومیت‌زدایی نیز به خوبی ظاهر شده است.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: طرح محرومیت‌زدایی به همت بسیج سازندگی و با هدف ارائه خدمات به اقشار محروم و آسیب‌پذیر و روستایی اجرا می‌شود.

وی به اقدامات سازندگی سپاه پاسداران در بخش‌های مختلف اشاره کرد و ادامه داد: اقدامات سازندگی سپاه در سه بخش عمرانی، کشاورزی و غیرعمرانی بوده که با هدف رشد اقتصادی مردم محروم اجرا می‌شود.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :