شناسه : 38680082
رئیس بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) ابرکوه:

ظرفیت تنها بیمارستان ابرکوه تکمیل‌شد/خیرین با کمپین «کمک به بیمارستان» ما را حمایت کنند


عسکرنژاد گفت: اکنون ظرفیت تنها بیمارستان ابرکوه تکمیل‌شده و در این شرایط داروهای مورد نیاز با تأخیر ارسال می شود، این موضوع حاکی از آن است که در امر پیشگیری به‌خوبی عمل نشده است.

به گزارش یزدرسا؛ علی‌اکبر عسکرنژاد، رئیس بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) ابرکوه در گفتگو  با سروابرکوه اظهار داشت: در حوزه بهداشت و درمان اقدامات پیشگیرانه مهمترین، کم‌هزینه ترین و کوتاه ترین  راه برای هر فرد است. 

وی افزود: در بحث کرونا ما اکنون حاصل رفتار یک ماه گذشته خود را مشاهده می کنیم. اکنون ظرفیت تنها بیمارستان ابرکوه تکمیل‌شده و در این شرایط داروهای مورد نیاز با تأخیر ارسال می شود، این موضوع حاکی از آن است که در امر پیشگیری به‌خوبی عمل نشده است.

این  مقام مسئول گفت: علی رغم اعمال محدودیت ها و اقدامات پیشگیرانه که در سطح جامعه به‌خوبی اجرا می شود، می‌بینیم که اکثر مبتلایان از یک خانواده هستند، این امر نیز نشان‌دهنده آن است که خانواده‌ها و آشنایان نسبت به اصول بهداشتی بی‌توجه بوده و با حضور در دورهمی عامل افزایش آمار مبتلایان می شوند.

عسکرنژاد تاکید کرد: همچنان استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی به‌عنوان عامل اصلی پیشگیری، توصیه می شود. و ضروری است مردم به خاطر جان‌عزیزانشان این نکات را رعایت کنند.

وی  گفت: از مردم و خیرین عزیز درخواست دارم حمایت و کمک های ارزشمند خود را از ما دریغ نکنند و همچنان که با راه‌اندازی کمپین مردمی جهت تأمین دستگاه اکسیژن ساز همت کردند، این کمپین را از سر گرفته و کمکهایشان را به‌حساب موسسه خیریه بیمارستان با مسئولیت امام‌جمعه ابرکوه واریز کنند. چراکه تنها نیاز شهرستان این دستگاه نبوده بلکه در ساخت‌وساز و طرح توسعه به‌ویژه بخش ارتوپدی نیازمند تجهیزات تخصصی برای انجام عمل جراحی هستیم. نیکوکاران اطمینان داشته باشند که تمام نقدینگی آنها در زمینه رفع کمبودهای بیمارستان هزینه خواهد شد.

رئیس بیمارستان خاتم‌الانبیاء (ص) ابرکوه بیان  داشت: شخصاً قدردان زحمات افرادی که داوطلبانه و خالصانه در خدمت‌رسانی به بیماران و ضدعفونی فضای بیمارستان همکاری می کنند، کادر حوزه بهداشت و درمانی، پزشکان عمومی و متخصص و هر فردی که در این مدت قدمی در حوزه سلامت برداشته و برمی‌دارد، هستم. 

انتهای پیام/

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.