شناسه : 32230280
در دیدار رئیس اداره بهزیستی و شورای شهر مهریز مطرح شد


رئیس اداره بهزیستی شهرستان مهریز به مناسبت 12 آذر روز جهانی معلولین، در رابطه با لزوم مناسب سازی شهر در جهت حمایت از معلولین این شهرستان با اعضای شورای اسلامی شهر مهریز دیدار کرد.

به گزارش یزدرسا به نقل از صبح مهریز؛ رئیس اداره بهزیستی شهرستان مهریز در این جلسه که به مناسبت 12 آذر روز جهانی معلولین تشکیل شده بود، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های اداره بهزیستی شهرستان، لزوم مناسب سازی شهر در جهت حمایت از معلولین این شهرستان را خواستار شد.

علیرضا علیزاده با بیان اینکه قریب 2000 معلول و سالمند از خدمات اداره بهزیستی شهرستان استفاده می کنند، وضعیت مناسب سازی و مبلمان شهری را نامناسب ذکر کرد و توجه ویژه شورای شهر و شهردار مهریز به این موضوع را راهگشا دانست .

وی با اشاره به بخش نامه ها و مواد قانون جامع حمایت از حقوق معلولین، همکاری و تعامل نزدیک شهرداری و بهزیستی را ضامن اجرای کامل مواد این قانون و ارائه خدمات مطلوب به معلولین، سالمندان و افراد با نیازهای خاص دانست.

در ادامه اعضای شورای شهر مهریز  برای نصب موانع استاندارد در معابر و پارک ها و حذف موانع U شکل با رئیس اداره بهزیستی مهریز توافق کردند.

انتهای پیام/ج
آدرس کوتاه :