شناسه : 36542068
امام جمعه موقت یزد:


امام جمعه موقت یزد گفت: رعایت قانون مسئله‌ای است که باید توسط همه در کشور اجرا شود و تفاوتی به هیچ کس نیست.

به گزارش یزدرسا، آیت الله سید محمد رضا مدرسی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان یزد با اشاره به روز سوم خرداد و پیروزی خرمشهر با اراده و خواست خدای متعال بیان داشت: آزادسازی خرمشهر که در آستانه ایجاد انقلاب اسلامی و بدون وجود ارتش مجهز و سازماندهی شده یکی از مهمترین نمادهای الهی بودن انقلاب اسلامی ایران در برابر استکبار جهانی است.

وی افزود: امام خمینی (ره) بحق فرمودند که خرمشهر را خدا آزاد کرد، یعنی در این مهم عنایت پروردگار به وضوح برای جهانیان مشهود است.
 
امام جمعه موقت یزد خاطرنشان کرد: هیچ کس در آن زمان فکر نمی‌کرد که ایران اسلامی بتواند بر دشمنان خود فائق آید و یک تنه در مقابل قدرت‌های جهان ایستادگی کند و به پیروزی دست یابد.
 

وی با بیان اینکه برخی مسئولان نباید اراده، ایستادگی و مقاومت در مقابل قدرت‌های جهان را فراموش کنند افزود: دشمن هیچ‌گاه به دنبال این نبوده که ایران اسلامی سود و یا منفعتی ببرد بلکه همیشه به دنبال آن بوده که هر طریقی کشور را از پیشرفت باز دارد و ایران را زیر سلطه خود ببرد.

عضو فقهای شورای نگهبان با بیان اینکه متاسفانه برخی در کشور که کم هم هستند دنبال مذاکره با دشمن هستند افزود: کسانی که می‌گویند موشک نمی‌خواهیم و دنبال مذاکره هستند باید به کشورهای منطقه بنگرند و ببینند که دشمن رحم ندارد و فقط به دنبال اهداف پلیدشان هستند.

امام جمعه موقت یزد با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها در مسئله برجام دنبال خلع سلاح جمهوری اسلامی هستند افزود: آنها ابتدا بحث هسته‌ای را مطرح کردند و سپس بحث موشکی، آن‌هم به این دلیل است که اگر روزی به مانند گذشته بخواهند ایران اسلامی را موشک باران کنند ما نتوانیم به آنها پاسخ دهیم.

وی در پایان با بیان اینکه عدم پایندی به قانون، جدی ترین مشکل مدیریت کشور است، گفت: اعمال سلیقه‌های شخصی مسئولان و مدیران به ویژه کسانی که خود را صاحب رأی می‌دانند از جمله مهمترین مشکلات توسعه و پیشرفت کشور است. رعایت قانون مسئله‌ای است که باید توسط همه در کشور اجرا شود و تفاوتی به هیچ کس نیست.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :