شناسه : 37171224
معاون امور بازرگانی سازمان صمت استان یزد:


معاون امور بازرگانی سازمان صمت استان یزد، از عرضه گوشت گوسفند به قیمت حداکثر 90 هزار تومان در سطح استان خبر داد و گفت: فروش گوشت به قیمتی بالاتر از 90 هزار تومان تخلف محسوب می‌شود.

علی افشارپور در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، از عرضه گوشت گوسفند به قیمت حداکثر 90 هزار تومان در سطح استان خبر داد و گفت: فروش گوشت به قیمتی بالاتر از 90 هزار تومان تخلف محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: براساس نظر کمیته تنظیم بازار، با توجه به فراوانی عرضه گوشت و کاهش قیمت دام در کشور و استان از امروز چهارم آبان ماه تا اطلاع ثانوی قیمت گوشت با همین قیمت در بازار یزد به فروش می‌رسد.

معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد افزود: البته قیمت گوشت در فروشگاه‌های سطح استان به صورت رقابتی بوده و با قیمتی کمتر از 90 هزار تومان نیز به فروش می‌رسد اما چنانچه مردم با عرضه گوشت با قیمتی بالاتر از 90 هزار تومان در واحدهای صنفی قصابی مواجه شدند می‌توانند با تماس با سامانه 124 این تخلف را گزارش کنند تا به آن رسیدگی شود.

افشاپور در خصوص قیمت مرغ نیز گفت: حداکثر قیمتی که برای مرغ تعیین شده است 12 هزار و 900 تومان است که هم اکنون مرغ با قیمتی پایین تر نیز در فروشگاه‌های استان عرضه می‌شود و هیچ مشکلی در خصوص عرضه آن وجود ندارد.

انتهای پیام/

 
آدرس کوتاه :