شناسه : 38090790

عطر حضور خدام رضوی در شهرستان خاتم پیچید+تصاویر


خدام حرم مطهر رضوی به مناسبت دهه کرامت با حضور در شهرستان خاتم از توابع استان یزد به اجرای برنامه‌های مختلف در این شهرستان پرداختند.

به گزارش یزدرسا، خدام حرم مطهر رضوی به مناسبت دهه کرامت با حضور در شهرستان خاتم از توابع استان یزد به اجرای برنامه‌های مختلف در این شهرستان پرداختند.

 

برگزاری محفل انس با قرآن با حضور خدام رضوی

محفل انس با قرآن کریم با حضور کاروان خدام آستان قدس رضوی در شهرستان خاتم برگزار شد.

به مناسبت دهه کرامت محفل انس با قرآن با حضور کاروان خدام آستان قدس رضوی، امام‌جمعه و جمعی از آحاد مردم در محل حسینیه صاحب‌الزمان (عج) هرات برگزار شد.

 

دیدار خدام رضوی با امام‌جمعه هرات

خادمان امام رضا (ع) در قالب برنامه‌های زیر سایه خورشید با امام‌جمعه هرات دیدار کردند.

حجت‌الاسلام محمدعلی جعفری، امام‌جمعه هرات در دیدار با خدام رضوی گفت: حضور کاروان خدام بارگاه رضوی و پرچم مبارک حرم آن حضرت، برای مردم این دیار برکت معنوی به همراه دارد و رایحه دل‌انگیز عطر معنوی امام رضا (ع) همه این دیار را مملو از معنویت و عطرآگین کرده است.

وی بابیان اینکه تکلیف خادمان حرم رضوی نشر مباحث دینی و قرآن است افزود: استمرار این سفر‌ها در مناطق مختلف، زمینه‌ای است تا مردم بافرهنگ ائمه اطهار آشنا شوند.

 

دیدار خدام رضوی با جانباز ٧٠ درصد شهرستان خاتم

خدام بارگاه ملکوتی امام علی بن موسی‌الرضا (ع) به همراه امام‌جمعه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خاتم با جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس «حسن فاضلی» دیدار و دلجویی کردند.

 

خدام رضوی میهمان طلاب حوزه علمیه خواهران

خدام رضوی در ادامه سفر خود با خواهران حوزه علمیه درمحل اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیدار کردند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.