شناسه : 38076537
امام جمعه بهاباد :


بشکانی گفت: عوامل فتنه گمان می كردند با به شهادت رساندن عوامل اجرایی،انقلاب از بین می رود، اماامروزه،آوازه اقتدار این انقلاب در جهان پیچیده است.

.به گزارش یزدرسا، حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی بشکانی امام جمعه بهاباد درخطبه های نماز جمعه این هفته با تسلیت سالروز شهادت شهید مظلوم دکتر سید محمد بهشتی و72 تن از یاران باوفایش  به دست منافقین کوردل  وتبریک هفته قوه قضائیه افزود: قوه قضاییه با تفكر شهید بهشتی شكل گرفت و این شهید بزرگوار همواره در عمر مبارك خویش باتقوا و ولایتمداری در برابر توطئه‌های دشمنان ایستادگی و از آرمان‌ها، اهداف و مقاصد بلند انقلاب اسلامی ایران پاسداری ‌كرد.

اما م جمعه بهاباد با اشاره به اینکه منافقین و كوردلان انقلاب كه چشم دیدن این انقلاب و اتحاد ملت ایران و دولت را نداشتند، دست به ترور شخصیت های انقلابی می زدند افزود : منافقین و كوردلان انقلاب كه چشم دیدن این انقلاب و اتحاد ملت ایران و دولت را نداشتند، دست به ترور شخصیت های انقلابی می زدند واین دشمنان و عوامل فتنه گمان می كردند با دست زدن به این جنایت و به شهادت رساندن تعدادی از عوامل اجرایی، انقلاب اسلامی از بین می رود، اما دیدیم كه با گذشت 41 سال از انقلاب، آوازه اقتدار این انقلاب در جهان پیچیده است.

وی با بیان اینکه اندیشه های مدیریتی شهید بهشتی باید انقلابی باقی بماند اظهارداشت : باید این اندیشه ها در بین مردم و مسئولان گسترش یابد .

وی ادامه داد: شهید بهشتی، بارها در مطالب خود به اهمیت و نقش ولایت فقیه در جامعه اسلامی و موضوع مدیریت دینی تاكید داشت و در تدوین قانون اساسی بر تحقق این اصل مهم و سرنوشت ساز نظام اسلامی پافشاری می كرد .

رئیس شورای فرهنگ عمومی بهاباد به ششم تیرماه سالروز سوء قصد به جان مقام معظم رهبری اشاره و خاطرنشان کرد: خداوند خواست که این سکان‌دار رهبری اسلامی بعد از امام خمینی(ره) باقی بماند و به کوری چشم دشمنان رهبر ملت ایران شوند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری ریزترین مسائل جهانی و مملکتی را بررسی و تجزیه و تحلیل می‌کنند، تاکید کرد: امیدواریم پرچم رهبریت از دست مقام معظم رهبری به دست امام زمان(عج) سپرده شود.

امام جمعه بهاباد درادامه با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بیان کرد: مردم بهاباد در راستای مقابله با کرونا لازم است از سفرها و رفت و آمدها و دید و بازدیدهای غیرضرور حتما خودداری، در محیط عمومی از ماسک استفاده و فاصله گذاری اجتماعی را مراعات کنندتا هرچه زودتر از شر این ویروس منحوس خلاص شویم .

انتهای پیام /
آدرس کوتاه :