شناسه : 37316957
عضو فراکسیون امید مجلس در گفتگو با یزدرسا:


عضو فراکسیون امید مجلس گفت: خیلی بهتر از این می شد طبق برنامه‌ای که مجلس تصویب کرده بود افزایش قیمت‌ها صورت بگیرد و در کنار آن سایر فعالیت‌های عمرانی و حتی فعالیت‌های کارآفرینی و تولیدی و اقتصادی نیز انجام شود.

سهیلا جلودارزاده در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، پیرامون طرح افزایش قیمت بنزین توسط دولت، گفت: اینقدر عملکرد غلط بوده و بدون نظر مجلس بوده و نحوه اجرا و بیانش که واقعا به شخصیت ملت توهین شده است. 
 
وی افزود: خیلی بهتر از این می شد طبق برنامه‌ای که مجلس تصویب کرده بود افزایش قیمت‌ها صورت بگیرد و در کنار آن سایر فعالیت‌های عمرانی و حتی فعالیت‌های کارآفرینی و تولیدی و اقتصادی نیز انجام شود.
 
عضو فراکسیون امید مجلس اظهار داشت: من فکر می‌کنم وقتی انسان اشتباه کرد از هر کجا که فهمید باید دور بزند و برگردد و کمترین هزینه را به ملت تحمیل کند.
 
جلودارزاده عنوان کرد: من چند روز قبل که ملاقات مردمی داشتم همه کسانی که مراجعه می‌کردند اعم از بازنشسته، کارگر حتی زن سرپرست خانوار وقتی ازشان می‌پرسیدم که آیا یارانه معیشتی به حساب شما واریز شده می‌گفتند نه و من پیشنهاد می‌کنم مجلس برای این مسئله یک تحقیقی و تفحصی داشته باشد.
 
انتهای پیام/آدرس کوتاه :