شناسه : 38491493

غبارروبي قبور شهدای گمنام بهاباد توسط اهالی رسانه


اعضای شورای بسیج رسانه شهرستان بهاباد به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور در مزار شهدا ی گمنام این شهرستان با شهدا و آرمان ها ی امام راحل وانقلاب تجدید میثاق کردند.

به گزارش یزدرسا؛ مسئول دفتر بسیج رسانه بهاباد صبح روز پنج شنبه  در اين آئين پاسداري از خون شهيدان را از وظايف خبرنگاران دانست و گفت: اصحاب رسانه بهاباد با رعايت انصاف و صداقت در كار خود، از خون شهدا پاسباني كرده و به رسالت خود عمل كنند.
حمیدرضا اخوان بهابادی با بيان اينكه اين برنامه در جهت معنويت افزايي بين اصحاب رسانه برگزار شده، گفت: اين آيين جهت اداي دين به مقام شامخ شهدا و به ويژه شهداي گمنام كه بي‌ادعا جان خود را در راه حفظ اسلام و تماميت ارضي كشور فدا كردند، برگزار شده است.
وی بابیان اینکه امروز امنیت و آسایش خودرا مدیون خون  شهدای سرافراز میدانیم افزود : اصحاب رسانه به واسطه قلمی که دارند باید پیرو راه شهدا باشند و باید از قطره قطره خون شهدای انقلاب و دفاع مقدس و مدافعان حرم دفاع کنند و ادامه دهنده راه پرنور و پرفیض شهدا باشند.
اخوان بهابادی درادامه یاد آورشد :  همه ما و فرزندان فردای ایران به طور حتم به اقدامات شجاعانه شهدا، جانبازان و ایثارگران افتخار می‌کنیم و امیدواریم با انجام وظایف خود و خدمت بی‌منت به مردم، روز قیامت در پیشگاه شهدا سرافراز باشیم.
مسئول دفتر بسیج رسانه بهاباد بابیان اینکه جوانان ایران رویش‌های انقلاب هستند و جوانان با تبعیت از مقام معظم رهبری، حرمت شهدا را پاس داشته و راه آنها را ادامه می دهند افزود : فرهنگ شهادت به عنوان یک فرهنگ غنی و ادامه دهنده راهی است که شهدا ترسیم کرده‌اند، نسل جدید و جوانان را باید از این فرهنگ آگاه کنیم زیرا ما مدیون خون شهدا بوده و وظیفه ماست که ادامه دهنده راه آنها باشیم.
پس از قرائت زیارت عاشورا اعضای بسیج رسانه شهرستان بهاباد با نثار شاخه گل  قبور شهدای گمنام را غبارروبی و عطرافشانی کردند.
شهرستان بهاباد دردوران دفاع مقدس 158 شهید دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی نموده است همچنین سه شهید گمنام نیز دراینن شهرستان دفن شده اند .
انتهای پیام /آدرس کوتاه :