شناسه : 37730879
سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا:


فخرالسادات خامسی گفت: غیرحضوری شدن خدمات‌دهی بانک‌ها با درخواست خود شورای هماهنگی بانک‌های استان بوده است.

به گزارش یزدرسا، فخرالسادات خامسی در گفتگو با خبرنگار یزدآوا در پاسخ به اینکه تعطیلی بانک‌ها موجب ایجاد مشکلات و نارضایتی‌هایی برای مردم شده است، اظهار داشت: غیرحضوری شدن خدمات‌دهی بانک‌ها با درخواست خود شورای هماهنگی بانک‌های استان بوده است.

وی اضافه کرد: این اقدام تصمیمی نبود که از طرف ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان، ابلاغ شود، بلکه این کار به درخواست خود شورای هماهنگی بانک‌ها صورت گرفت و اعلام کردند که با توجه به شرایطی که به وجود آمده کارهای مربوط به بانک‌ها به صورت غیرحضوری انجام شود.

سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان یزد گفت: البته کارمندان بانک‌ها سر کار حضور دارند، اما کارهای مراجعان بصورت تلفنی، اینترنتی و به طور کلی غیرحضوری انجام می‌شود.

خامسی با تأکید بر اینکه خود شورای هماهنگی بانک‌ها تصمیم به این اقدام گرفته‌اند، عنوان کرد: البته این تصمیم‌شان را به ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا، اطلاع‌رسانی کرده‌اند اما اصل تصمیم و اقدام از طرف خودشان بوده است.

وی همچنین در واکنش به برگزاری جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان یزد، با حضور نمایندگان مجلس دهم و نمایندگان منتخب مجلس یازدهم، و اینکه اطلاع‌رسانی این جلسه بصورت پیامکی بوده است، اظهار داشت: من خودم در آن جلسه حضور داشتم اما اصلا از چنین چیزی خبر ندارم و برای اولین بار است که دارم می‌شنوم.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :