شناسه : 36646414
امام جمعه موقت میبد:


امام جمعه موقت میبد گفت: نکته ای که بعد از 10 سال از فتنه 88 باید به آن توجه داشت این است که دشمنان در شرایط فعلی با تحریم های همه جانبه به دنبال ایجاد فتنه اقتصادی هستند.

امام جمعه موقت میبد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به دهمین سالگرد خطبه تاریخی رهبر انقلاب در رابطه با فتنه 88، اظهار داشت: فتنه 88 یک برنامه ریزی بسیار عجیب از سوی دشمنان و خارجی بود که در آن مقطع  برای ضربه به جمهوری اسلامی ایران تهیه و روند انقلاب اسلامی را با مشکل روبرو کنند.

حجت الاسلام علیرضا حسنی با بیان اینکه فتنه 88 هیچگاه از حافظه تاریخی ملت ایران حذف نخواهد شد، اذعان داشت:  فتنه 88 به خوبی تعبیر به جنگ احزاب شد که همه گروه ها گروه های معاند نظام دست در دست هم دادند تا این انقلاب زمین گیر شود.

وی افزود: اما با بصیرت مردم و شجاعت رهبری  فتنه 88 برچیده شد  و نظام از گردنه بسیار خطرناک عبور کرد؛ نکته ای که بعد از 10 سال از فتنه 88 باید به آن توجه داشت این است که دشمنان در شرایط فعلی با تحریم های همه جانبه به دنبال ایجاد فتنه اقتصادی هستند تا معیشت مردم دچار مشکل شود و مقابل نظام اسلامی قرار گیرند.

وی تصریح کرد: همه نشانه ها دال بر شکست دشمن در فتنه اقتصادی است و اگر ملت ایران در برابر این مشکلات مقاومت و ایستادگی داشته باشد قطعا پیروزی برعهده ملت ایران است.

وی همچنین برخی از بی تدبیری ها مدیران را یادآور شد و تاکید کرد: دولتمردان باید مدیریت قوی تر و جدی بر اتفاقات اقتصادی کشور داشته باشند و با تکیه بر داشته های درونی، کشور را از این وضعیت عبور دهند.

حسنی، در پایان گفت: رفت و آمدها و پیام های دشمنان برای مذاکره هدفی جز تسلیم شدن ملت ایران را ندارد اما همانگونه که رهبر شجاع انقلاب فرمودند نه جنگ خواهد شد و نه مذاکره خواهیم کرد.

انتهای پیام/م
آدرس کوتاه :