شناسه : 38110159
امام جمعه یزد چه گفت که جناب معاون ناراحت شد؟


معاون سیاسی استاندار یزد در حالی به منتقدان برجام حمله کرده که حالا دیگر هر عاقلی می‌داند که وضعیت اقتصادی امروز کشور نتیجه عینی برجام است.

به گزارش یزدرسا، حجت‌الاسلام سید جواد آیت‌اللهی امام جمعه موقت یزد، در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر یزد، نسبت به گرانی‌های افسارگسیخته انتقاد کرد و گفت: «نمی‌توان همه مشکلات اقتصادی را مرتبط با تحریم دانست بلکه بخشی از این گرانی‌ها به سوء مدیریت مسئولان برمی‌گردد.»

سخنان امام جمعه یزد، اما به مزاج معاون سیاسی-امنیتی استاندار یزد خوش نیامد و با واکنش هیجانی او همراه شد. احمد ترحمی معاون سیاسی-امنیتی استاندار یزد در واکنش به حمایت امام جمعه موقت یزد از مردم و انتقاد وی به گرانی‌ها، تلاش کرد منتقدان برجام را عامل گرانی‌ها معرفی کند!

وی در حالی به منتقدان برجام حمله کرده و مضحکانه تلاش کرده آن‌ها را عامل گرانی‌ها بداند که حالا دیگر هر عاقلی می‌داند که وضعیت اقتصادی امروز کشور نتیجه عینی برجام و چندین سال مذاکره دولت روحانی با آمریکا است.

اینکه معاون سیاسی استاندار یزد بعد از این بلایی که دولت متبوعش بر سر مردم آورده، با این شدت تلاش دارد واقعیت‌ها را وارونه جلوه دهد و از اینکه امام جمعه یزد در حمایت از مردم موضع گرفته، تا این حد هیجان‌زده می‌شود، تأسف‌آور است.

اما تأسف‌بارتر جایی است که وقتی حتی خود روحانی هم می‌داند در وضعیت فعلی حرف نزدن از برجام سنگین‌تر است، یک مدیر میانی دولت اینچنین اصرار بر انکار واقعیت‌ها دارد.

حسن روحانی رئیس‌جمهور در جریان مذاکرات هسته‌ای اعلام کرده بود که اختیار تام دارد و مسئولیت مذاکرات با او است. با این وجود اما عملکرد دولت روحانی در هفت سال گذشته و مذاکرات دولت با آمریکا، وضعیت کنونی اقتصادی کشور را به دنبال داشته و به وضوح شکست ایده دولت را برای همگان عیان کرده است.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :