شناسه : 39135958
رئیس ستاد انتخابات بهاباد:

فرایند ثبت نام داوطلبان بصورت غیرحضوری و با روش های الکترونیکی انجام شود


رئیس ستاد انتخابات شهرستان بهاباد با بیان اینکه کمیته ثبت نام داوطلبان عضويت در شوراهای اسلامی به منظور ثبت نام از دواطلبان در محل فرمانداری تشکیل شده و تمهیدات لازم در این خصوص اتخاذ گردیده است گفت : فرایند ثبت نام داوطلبان بصورت غیرحضوری و با روش های الکترونیکی انجام شود.

به گزارش یزدرسا به نقل از بهاباد امروز ، محمد هوشمند بهابادی رئیس ستاد انتخابات شهرستان بهاباد در بازدید از روند اجرای ثبت نام داوطلبین اظهارداشت : امروز 18 اسفند دستور شروع انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا توسط وزیر محترم کشور صادر شد و 19 اسفند هم آگهی انتخابات و اطلاع رسانی برای داوطلبان اعلام و در روز 20 اسفند ثبت نام از داوطلبان شورای اسلامی شهر آغاز می گردد.

وی  ضمن دعوت از معتمدین، نخبگان و افراد توانمند و متعهد برای ثبت نام در شوراهای اسلامی به برنامه زمابندی انتخابات 1400 اشاره نمود و گفت: آخرین مهلت ثبت نام برای دواطلبان انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر تا ساعت 18 روز سه شنبه 26 اسفندماه سال جاری میباشد .

رئیس ستاد انتخابات بهاباد با اشاره به اینکه به واسطه شرایط کرونایی روش‌های مختلفی برای ثبت‌نام در نظر گرفته شده است، گفت: ثبت نام از طریق یک اپلیکیشن موبایلی و دریافت کد رهگیری، از طریق سیستم‌های رایانه‌ای، دفاتر پیشخوان و حضور مستقیم در فرمانداری‌ها از جمله این روش‌ها هستند.

وی خواستار حضور نخبگان علمی، سیاسی و اهل فن در عرصه انتخابات شوراهای شهر و روستا در بهاباد شد و تأکید کرد: حضور طیف‌های مختلف در عرصه انتخابات زمینه برگزاری پرشور انتخابات را فراهم می‌کند.

هوشمند بهابادی در ادامه به هجمه‌های دشمنان علیه انقلاب و نظام اشاره و با بیان اینکه با نزدیک شدن به زمان انتخابات این هجمه‌ها افزایش می‌یابد، گفت: حضور و مشارکت مردم به عنوان سرمایه‌های اجتماعی زمینه اقتدار و عزت انقلاب را فراهم می‌کند.

وی با اشاره به آغاز ثبت نام از داوطلبان شوراهای شهر و روستا از ۲۰ اسفند ماه، اضافه کرد: همه داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا باید از گواهی عدم سو پیشینه برخوردار باشند.

رئیس ستاد انتخابات بهاباد با بیان اینکه ستاد انتخابات شهرستان ، مسئولیت هماهنگی و پشتیبانی دارد، افزود: بر اساس قانون، فرمانداران و بخشداران مسئول برگزاری انتخابات هستند و نباید اجازه دهند از امکانات دولت و دستگاه‌های اجرایی، له یا علیه داوطلبان انتخابات استفاده شود.

دومین مانور ستاد انتخابات شهرستان بهاباد با هدف تست سامانه اپلیکیشن موبایلی و دسکتاپی ثبت نام داوطلبان ششمین دوره اانتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار شد.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.