شناسه : 33352467
مدیر پروژه جاده بافق- یزد:


مدیر پروژه جاده بافق- یزد گفت: مسئولین تعهد دادند که قیر به من برسانند که متأسفانه قیر پروژه به دلایل خاصی که من اطلاع ندارم تأمین نشد.

به گزارش یزد رسا به نقل از بافق خبر، نیک‌فرجام در حاشیه بازدید فرماندار و اعضای شورای شهر از جاده بافق یزد گفت: این پروژه دارای مشکلات خاصی ازجمله پول و قیر است من عقیده‌ام این است که مدیران بافق می‌توانند با همفکری و همدلی این پروژه را به سرانجام برسانند.

مدیر پروژه جاده بافق- یزد در ادامه افزود: من یک تعهدی به مسئولین دادم که این پروژه را تمام کنم و روی تعهدم هستم، مسئولین تعهد دادند که قیر به من برسانند که متأسفانه قیر پروژه به دلایل خاصی که من اطلاع ندارم تأمین نشد.

نیک‌فرجام تصریح کرد: در حال حاضر 6 کیلومتر کار آماده آسفالت است که اگر قیر برسد عید نوروز تا مسجد ابوالفضل آماده آسفالت و مابقی پروژه هم منتظر بیس و آسفالت می‌ماند. در حال حاضر خیلی آرام در حال کار کردن هستیم که اگر شروع به ریختن بیس کنیم و قیر نرسد بیس خاصیت خود را از دست می‌دهد.

وی در خصوص میزان اعتبار لازم برای این پروژه تا اتمام آن اظهار داشت: 20 میلیارد تومان هزینه نیاز است تا کار به اتمام برسد ولی اگر 1 میلیارد و 300 میلیون تومان پول به من برسانند تا مسجد ابوالفضل را از ادامه کار سازمان همیاری آزاد می‌کنم که با شرکت همیاری 12 کیلومتر آزاد خواهد شد و اگر در ادامه قیر برسد کار را تمام می‌کنیم.

نیک‌فرجام در پایان گفت: حدوداً یک ماه دیگر کار خاکی تمام می‌شود و فقط بیس و آسفالت می‌ماند.

انتهای پیام/ع.ع
آدرس کوتاه :