شناسه : 32728112
شهردار جدید تفت خبر داد


شهردار جدید تفت گفت: فرش قرمز شهرداری تفت برای سرمایه گذاران پهن است و باید همه محدودیت ها را برای سرمایه گذاران کنار زد.

به گزارش یزد رسا به نقل از صبح تفت، شهردار جدید تفت با بیان اینکه تفت، نماد همزیستی انسان با انسان و انسان با طبیعت است، گفت: از این ویژگی ممتاز و همزیستی بی نظیر در تفت می توان بهره های وافری برد.

سیدمصطفی فاطمی افرود: تفت می توان پایلوت شهرهای نمونه در حوزه های مختلف مانند گردشگری، محیط زیست، فرهنگی، هنری و باشد

وی با اشاره به امنیت مثال زدنی تفت علی رغم تعداد محلات بالای آن گفت: شهر تفت در کنار امنیت غنی و محلات متعددش می تواند به شهری بدون ناملایمات تبدیل شود.

شهردار جدید تفت افزود: تفت تنها روزنه ای در دل کویر است که هم امنیت و هم را طراوت را در مرکز شهر حفظ کرده و به همین جهت است که به عنوان شهر نمونه گردشگری معرفی شده است.

وی با بیان اینکه شعار شهرداری تفت این خواهد بود که «با مردم، شهر تفت سبز تر و زیباتر می شود»، تصریح کرد: در میان همه چالش ها و محدودیت ها منابع باید تلاش تا تفت به عنوان شاخص سربلندی بدرخشد.

فاطمی ادامه داد: همه مسئولان شهرستان تفت در این اتفاق نظر دارند که شهر تفت باید پیشرفت کند اما مسئولان به مانند انگشتان یک دست هستند و یک دست به تنهایی صدا ندارد و دست دیگر مردمی هستند که باید در کنار مسئولان قرار گیرند تا سبزی و زیبایی برای شهر حاصل شود.

وی با تاکید بر ضرورت سرمایه گذاری در حوزه های مختلف شهر تفت، اذعان داشت: فرش قرمز شهرداری تفت برای سرمایه گذاران پهن است و باید همه محدودیت ها را برای سرمایه گذاران کنار زد و نگاهمان در درجه اول درآمد سرمایه گذار باشد.
آدرس کوتاه :