شناسه : 30335108


فرمانده انتظامی شهرستان میبد از خبرنگاران این شهرستان با اعطای لوح تقدیر قدردانی کرد.

به گزارش یزدرسا به نقل از میبد خبر، به مناسبت ۱۷مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید صارمی و روز خبرنگار نشست خبری اصحاب رسانه شهرستان میبد با فرماندهی نیروی انتظامی‌ برگزار و در پایان از خبرنگاران تجلیل شد.

فرمانده نیروی انتظامی‌ میبد با تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه گفت: در جامعه امروز با وجود عرصه فضای مجازی و جنگ نرم ، وظیفه یک خبرنگار یک وظیفه خطیر و بسیار مهم حتی نقش حیاتی و سازنده در تصمیمات کشوری هم میتواند داشته باشد.

سرهنگ سید محمدطاهر موسوی اظهار داشت : خبرنگار همواره باید بعنوان یک چشم بینا و زبان ناطق بتواند به بیان واقعیت ها در راستای  پیشگیری از جرائم و آگاهی بخشی مردم و مسئولین برای داشتن یک جامعه سالم تلاش مستمر نماید .

وی افزود: خبرنگاران در عرصه های مختلف به خصوص امنیت شهرها و همچنین در کشور به نیروهای انتظامی کمک شایانی کرده اند.

سرهنگ موسوی با اشاره به نقش رسانه ها در پیشگیری از وقوع جرائم خاطر نشان کرد: با اقدامات و فعالیت های فرهنگی و دینی می توان از وقوع بسیاری از جرایم پیشگیری کرد چرا که بسیاری از حوادث، اتفاقات و جرایم در نتیجه عدم آگاهی، نبود شناخت کافی و تربیت نادرست شکل می گیرند.

وی تاکید داشت: پلیس اعمال افراد متخلف در فضای مجازی را رصد می کند و متخلفان برخورد می‌نماید.

سرهنگ موسوی در ادامه با بیان اینکه سایر دستگاه‌ها و ادارات نیز باید در برقراری امنیت کمک‌کار پلیس باشند، تصریح کرد: توسعه فرهنگ قانونمداری با مشارکت همگانی میسر است و رسانه ها نیز می‎‌توانند در این رابطه همکاری نمایند.

فرمانده نیروی انتظامی‌ در ادامه تصریح داشت: ارتباط و تعامل سازنده با نهادها درون و برون سازمانی از جمله اصحاب رسانه جزء اولویت کار ماست و نیروی انتظامی از انتقادات و پیشنهادات در زمینه های مختلف استقبال می کند. 

سرهنگ موسوی در پایان با اهداء لوح تقدیر از خبرنگاران شهرستان میبد تقدیر و از زحمات این قشر زحمت کش قدردانی به عمل آورد و برای خبرنگاران متعهد و کوشای شهرستان، توفیق روز افزون و سرشار از صداقت را از درگاه حضرت حق تعالی خواستار شد.

انتهای پیام/اد
آدرس کوتاه :