شناسه : 38502807
فیلمی که مخاطبش را میخکوب می‌کند

فیلم «در امتداد بی انتها» داستانی از ستایش عشق و زندگی +تصاویر


نویسنده و کارگردان فیلم در امتداد بی انتها گفت: فیلم «در امتداد بی انتها» بزودی وارد جشنواره ها و بازار فیلم های کوتاه می شود.

به گزارش یزدرسا، چندی پیش انونسی از یک فیلم در شبکه های اجتماعی پخش شد که پلان های دلهره اور ان از یک فیلم جذاب و دیدنی خبرمی داد، فیلم کوتاه «در امتداد بی انتها» که با توجه به داستان، صحنه و جلوه های ویژه آن، به نظر می رسد مخاطب را در جلو قاب تصویر میخکوب کند.

مهدی مرعشی نویسنده و کارگردان فیلم در امتداد بی انتها در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در خصوص این فیلم کوتاه اظهار کرد: : شاید ما مردمان کویری یزد بیشتر از هر کسی مفهوم کم آبی را بفهمیم و آب برای ما با مفهوم زندگی عجین شده است، ما با چشمان خود حرکت شن های روان و طوفانی های خشمگین کویر را دیده ایم و اگر عشق نبود هرگز در این جای جهان نشانه ای از زندگی انسان وجود نداشت.

وی با بیان اینکه فیلم در امتداد بی انتها داستانی است از ستایش عشق و زندگی عنوان کرد: روایت این فیلم به گونه ای است که در آینده فرضی ولی نچندان دور بخش های بزرگی از زمین خشک و بی آب شده و در حالی که مردمان به سمت مناطق پرآب تر مهاجرت کرده اند عده اندگی با بی آبی مبارزه می‌کنند که در این هنگامه مردی درجستجوی یافتن تنها یابنده آبهای زیر زمینی است، مجبور می‌شود با دخترکی همسفر شده و از بیابان عبور کند.

این کارگردان با بیان اینکه فیلم درامتداد بی انتها بزودی  وارد جشنواره ها و بازار فیلم های کوتاه می شود اذعان کرد: این اثر با حمایت های خوب و تهیه کنندگی سید علیرضا کاظمی و مدیر تولیدی مهدی قانع به سرانجام رسید.

مرعشی ابراز کرد: مشاور هنری و طراح صحنه بر عهده ابوالفضل سلیمی دربرزی بود و رامین راستجو نیز مدیر فیلم برداری این اثر را بر عهده داشت.

این کارگردان یزدی افزود: این فیلم کوتاه، پیام احمدی نیا، سيدة ضحی کاظمی، محسن عالمزاده، اسماعیل ملا نوری، دنیا میررکنی، جواد شاکری، علیرضا اخوند زاد، اصغر کریمی ایفای نقش می کنند.

نویسنده و کارگردان فیلم در امتداد بی انتها تاکید کرد: برای ساخت این اثر هنری، مجتبی زارع به عنوان مدیر صدابرداری، سعید سلمان روغنی برای تدوین، مهدی هدایتی در گریم، بهناز زحمتکش به عنوان طراح لباس، بیتا سلیمی در عکاسی صحنه، حامد غنی در مدیر تدارکات و هادی رحیم دل به عنوان برنامه ریز زحمات زیادی را عهده دار شدند که از همه این عزیزان تشکر ویژه و خداقوت دارم.

سید علیرضا کاظمی تهیه کننده فیلم در امتداد بی انتها در گفتگو با خبرنگار یزدرسا بابیان اینکه من يك مدير صنعتى هستم وهنرمند نيستم اظهار کرد:انچه باعث ورود من به عرصه تهیه کنندگی شدعدم حمايت افراد مسؤلى است كه در پست يا مقام دولتى با دسترسى به منابع مفيد وموثر دارند و کاری نمی کنند.

کاظمی افزود: خوشحالم كه بتوانم به عنوان يك انسان موثر از قشر مظلوم هنرمند كه شاكله ساخت فرهنگ در دستانشان هست حمايت كنم واميدوارم گارد بسته اين عزيزان كه به حق با تحمل ناملايمات ايجاد شده ازافرادى كه وظيفه حمايت دارند ونمي كنندايجاد شده بازتر وپذيراى افرادى كه توان حمايت براي توليد محصولا ت مفيد فرهنگى دارند داشته باشند.

وی ادامه داد: عمده وظايف تهيه كنندگى را دوستان خوبم مهدى قانع ومهدى مرعشى نويسنده وكارگردان اين كار به عهده گرفتند وبدون ذره اى چشم داشت انجام دادند و این فیلم تجربه جالبى براى من كه صنعتگر ومدير صنعتى هستم بود.

کاظمی عنوان کرد:درچهارچوب هاى مديريتى انچه دستگيرم شد اينكه قشر هنرمند صحنه وتئاتر وتلوزيون انصافا مظلوم هستند ولازم است نگاه ويژه اى به اين افراد که روحيه خاصى دارند شود.

کاظمی با بیان اینکه هنرمندان هم اجازه دهند اشخاص به جامعه هنری وارد شوند گفت: شايد نوع چهار چوب هاى ما صنعتى ها زياد خشك باشد اما بدون مرز بودن هنرمندان در مباحث تعهدى هم خوب نيست على ايحال بسيار از انجام اين كار خرسندم.

وی در پایان تاکید کرد: اميدوارم كسى درساخت اين كار از بنده دلخور نباشد و همینجا از تمام عوامل و دست اندرکاران این اثر تشكر ويژه ميكنم.

انتهای پیام/س*
آدرس کوتاه :