شناسه : 31480815
نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر یزد تاکید کرد


نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر یزد در خصوص سیاسی‌کاری‌های اخیر برخی افراد در شورای شهر گفت: معتقدم در موضوع پیش آمده باید به قانون تمکین کرده و اجازه دهیم تا درباره عضو شورا قانون تصمیم‌گیری کند.

به گزارش یزدرسا؛ نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر یزد در مصاحبه با یزد آوا؛ در خصوص سیاسی‌کاری‌های اخیر برخی افراد در شورای شهر گفت: متأسفم که برخی افراد به دنبال واردکردن مسائل سیاسی به شورا هستند و باید بگویم که ادامه این روند شورا را از حل مشکلات مردم غافل خواهد کرد.

الهه جورابی تأکید کرد: اگر برخی اعضا در این خصوص تندروی نکرده بودند و اجازه داده بودند این مسئله روال قانونی خود را سپری کند الآن شاهد حساسیت‌های به وجود آمده نبودیم و معتقدم در موضوع پیش آمده باید به قانون تمکین کرده و اجازه دهیم تا درباره عضو شورا قانون تصمیم‌گیری کند.

جورابی بابیان اینکه همواره بر لزوم پرهیز شورا از ورود به مسائل سیاسی تأکید داشتم اظهار داشت: ورود به مسائل سیاسی تنها حاشیه‌ها را افزایش داده و تندروی‌های برخی اعضا در این مورد تنها به ایجاد حساسیت در مردم منجر شده و مسئله را حل نخواهد کرد.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر یزد در خصوص تصمیم‌گیری شورا در خصوص خیابان قیام هم گفت: بر اساس تصمیمات گرفته‌شده در آینده‌ای نزدیک توقف اتومبیل در این خیابان ممنوع شده و پس از اجرای طرح توقف ممنوع، تردد در خیابان قیام یک‌طرفه خواهد شد.

جورابی در پاسخ به این سؤال که در صورت اجرای طرح توقف ممنوع در خیابان قیام تکلیف پارک اتومبیل‌های کسبه و مردم چه می‌شود؟ اظهار داشت: در حال حاضر پارکینگ ملأ اسماعیل از ظرفیت خوبی برخوردار است و برای احداث پارکینگ جدید نیز تلاش خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: درصددیم تا با همکاری دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی، زمینی را در حوالی خیابان قیام برای ایجاد پارکینگ خریداری کرده تا با احداث پارکینگ جدید مردم برای دسترسی به این خیابان دچار سردرگمی نشوند.

انتهای پیام/ح
آدرس کوتاه :