شناسه : 35841108
شایق:


نائب رئیس شورای شهر یزد واکنش به خبر یکی از سایت های خبری استان در خصوص قرارداد مشارکتی شهرداری با صدا و سیما گفت: این قرارداد توسط مشتاقیون و دونفر دیگر از اعضای شهرداری امضا شده است.

مرتضی شایق در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا؛ در واکنش به خبر یکی از سایت های خبری استان در خصوص  قرارداد مشارکتی شهرداری با صدا و سیما  گفت: این قرارداد درحدود یکسال و اندی پیش  بر اساس درخواست شهرداری با یکی از شرکت های صدا و سیما و با تفویض اختیاری که شورا به شهردار سابق  در خصوص قراردادهای مالی تا یک میلیارد تومان داده بوده توسط مشتاقیون و دونفر دیگر از اعضای شهرداری امضا شده  و این قرارداد نه ارتباطی به بنده داشته و نه دخالتی در آن داشته ام.

نائب رئیس شورای شهر افزود: بارها در صحن علنی نسبت به این ماجرا که بنده عضو کمیسیون ماده 14 هستم اما شهرداری بنده را در جلساتش دعوت نمی کند اعتراض کردم و هیچ کدام ازاعضا نیز در این زمینه نه پیگیری داشتند و نه توضیحی داده اند.

شایق اضافه کرد: البته مبلغ قرارداد هم آن چیزی که در رسانه ها منتشر شده نیست چرا که در ذیل قرارداد تخفیف 25 درصدی عنوان شده که با احتساب این تخفیف مبلغ قرارداد به 525 میلیون تومان تنزل می یابد.

وی تصریح کرد: برخی اعضای شورا به دنبال جوسازی هستند و خوشبختانه با توجه به شعاری که در شورای پنجم مبنی برشفاف سازی مطرح شده همه چیز به صورت شفاف مشخص است.

انتهای پیام/ح
آدرس کوتاه :