شناسه : 39729853
معاون راه و شهرسازی استان یزد در گفتگو با یزدرسا خبرداد:

قریب۹۰نقطه جانمایی برای «نهضت ملی مسکن» در استان یزد/ به تعداد تقاضا مسکن می سازیم


معاون راه و شهرسازی استان یزد گفت: ظرفیت در نظر گرفته شده برای استان یزد درطرح نهضت ملی مسکن ، ساخت۵۵هزارواحد مسکونی در طول ۴سال می باشد اما اگر متقاضی واجد شرایط وجود داشته باشد این سهمیه اضافه خواهد شد.

احسان خواجه رضایی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با بیان اینکه تا روز ۱۵آذر بیش از ۴۱هزار یزدی در طرح مسکن ملی ثبت نام کرده اند اظهار داشت: با توجه به تعهد دولت در ساخت۴میلیون مسکن در طول ۴سال در سراسر کشور، سهم در نظر گرفته شده برای استان یزد در این زمینه ساخت۵۵هزار واحد مسکونی می باشد.

وی ادامه داد: باتوجه به قصد وزارت مسکن و شهرسازی مبنی بر تسهیل شرایط خانه دار شدن افراد، ادارات کل مسکن و شهرسازی استانها خود را موظف می دانند تا به هرمیزان که متقاضی وجود داشت در راستای تامین زمین و ساخت مسکن آنها اقدامات لازم را به عمل آورند و به همین دلیل بر خلاف شایعات مطرح شده هیچ محدودیتی در شهرستانهای استان برای ثبت نام وجود ندارد و به هرمیزان که افراد واجد شرایط وجود داشته باشند اقدامات لازم برای ساخت مسکن آنها انجام خواهد شد.

خواجه رضایی با اشاره به اینکه تلاش مسئولان استان بر رفع موانع اجرای این طرح بوده تا این واحدهای مسکونی باکمترین هزینه ممکن تکمیل  شود ابراز داشت: جانمایی های لازم برای ساخت واحدهای مسکونی در تمامی شهرستانهای استان انجام و برای اجرای آن حدود۹۰نقطه در نظر گرفته شده است و در حال گذراندن مراحل قانونی آن است.

خواجه رضایی با بیان اینکه مهلت ثبت نام در طرح نهضت ملی مسکن تا پایان آذر ماه تمدید شده است تصریح کرد: افرادی که شرایط لازم برای ثبت نام را دارا می باشند در مهلت در نظر گرفته شده می بایست به سامانه طرح نهضت ملی مسکن مراجعه و ثبت نام نمایند.

انتهای پیام/ک

 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.