شناسه : 37956658
میرمحمدی:

قوانین بسیار خوبی داریم ولی در اجرا با ضعف روبرو هستیم


نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بسیاری از مشکلات قوانین محکمی داریم ولی در اجرا با ضعف روبرو هستیم.

به گزارش یزد رسا؛ سیدجلیل میرمحمدی میبدی ظهر امروز در نشست دبیرخانه ماهر سپاه یزد اظهار داشت: در برخی فضاهای مجازی جوسازی صورت گرفته که نمایندگان به دنبال تغییر مدیریت ها در نقاط مختلف استان ها هستند در حالی که اصلا چنین چیزی نیست و نمایندگان به دنبال دخالت در امور اجرایی استان نیستند و از مسئولانی که برای رفع مشکلات مردم تلاش دارند با جدیت حمایت می کنند.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از مسائل در مجلس تصویب شده ولی در مرحله اجرا با مشکل مواجه است تصریح کرد: در حوزه آموزش و پرورش که مورد توجه آیت الله ناصری است، سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که به صورت ویژه مورد تاکید مقام معظم رهبری است را داریم.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به نظر می رسد دولت های مختلف بنایی بر اجرای این سند ندارد و این موضوع باید توسط نمایندگان، علما و روحانیون و بخش های مختلف جامعه به یک مطالبه گسترده تبدیل شود.

میرمحمدی میبدی ادامه داد: راهکار رفع بسیاری از مشکلاتی که امروز در عرصه آموزش و پرورش مشاهده می شود در این سند آورده شده و باید نظارت جدی بر عملیاتی و اجرایی شدن آن صورت پذیرد.

وی بر ضرورت تقویت دانشگاه فرهنگیان به عنوان تربیت کننده معلمان آینده کشور تاکید کرد و افزود: متاسفانه در دولت های مختلف بعضا از سوی برخی افراد زمزمه هایی برای تلاش در راستای ادغام این دانشگاه با دانشگاه دولتی شنیده می شود که اصلا این کار مناسبی نیست.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نمایندگان استان تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا از ظرفیت هایی که در حوزه های مشورتی توسط جامعه نخبگانی و تخصصی کشور وجود دارد به خوبی استفاده کنند تا در فعالیت خود بهتر و موثرتر نمایان شوند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.