شناسه : 36942244


تولیدکننده یکی از صنایع کاشی در ابرکوه گفت: در صورت حمایت همه‌جانبه مسئولین می‌توانم به شما قول دهم، که تمام ظرفیت یازده خط تولید تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد و علاوه بر 150 نفر نیروی حاضر، زمینه اشتغال پانصد نفر دیگر نیز فراهم شود.

به گزارش یزدرسا، امام‌جمعه در بازدید از از کارخانه کاشی کوثر ابرکوه، که مدت‌ها در وضعیت نیمه فعال و حتی تعطیل به سر می‌برد، بیان داشت: از تلاش شما و کارگران جهت رونق مجدد این کارخانه و تولید قدردانی کرده و بر ضرورت ایجاد امید و دلگرمی برای کارگران تأکیدداریم.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی خاطرنشان کرد: این کارخانه با تمام تجهیزات باکیفیت و دستگاه‌های عظیم و گران‌بها متأسفانه سال‌ها است که به‌واسطه بی‌تدبیری در مدیریت، مورد بهره‌برداری ناقص و ناچیز بوده است. امّا امروز به لطف خدا در نیمه سال از یازده خط تولید، شش خط آن فعال‌شده است.

وی، ضمن توصیه مجدد و تأکید جهت به‌کارگیری نیروی بومی در کارخانه‌های شهرستان، گفت: با جدیت و دلگرمی و توکل به خدای متعال برای بهره‌برداری از تمام ظرفیت کارخانه کمر همت را ببندید و مشکلات را در برابر اراده پررنگ خود بی‌رنگ کنید.

امام‌جمعه ابرکوه، در پایان صحبت‌های خود قول مساعد جهت حمایت فرماندار و همسویی لازم دیگر مسئولین شهرستان با این مرکز تولیدی را داد.

مصطفی برزگری مدیرعامل کارخانه در ادامه تصریح کرد: متأسفانه کارخانه را با وضعی اسفبار تحویل گرفتم و تاکنون میلیاردها تومان برای جبران کاستی‌ها جهت راه‌اندازی و فعال‌سازی آن هزینه کرده‌ایم.

برزگری در پایان اذعان داشت: در صورت حمایت همه‌جانبه مسئولین می‌توانم به شما قول دهم، که تمام ظرفیت یازده خط تولید تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد و علاوه بر 150 نفر نیروی حاضر، زمینه اشتغال پانصد نفر دیگر نیز فراهم شود.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :