شناسه : 38170270
سرپرست فرمانداری خاتم خواستار شد

لزوم بررسی میدانی علت شیوع دوباره کرونا در شهرستان خاتم


میربهبودی سرپرست فرمانداری خاتم بر لزوم بررسی میدانی علت شیوع دوباره کرونا در این شهرستان تأکید کرد.

به گزارش یزدرسا، با توجه به افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در شهرستان خاتم، سرپرست فرمانداری این شهرستان طی جلسه‌ای به‌منظور بررسی این مسئله توجه ویژه مسئولان هر بخش را برای جلوگیری از شیوع بیش‌ازپیش این بیماری خواستار شد.

جواد میربهبودی سرپرست فرمانداری خاتم در این جلسه با اشاره به افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان خاتم، گفت: باید علت افزایش آمار مبتلایان به این بیماری منحوس در شهرستان خاتم به‌صورت میدانی و کارشناسی شده بررسی و نظارت‌ها تشدید شود تا ان‌شاءالله در آینده نزدیک بتوانیم از شیوع دوباره آن جلوگیری کنیم.

وی بابیان اینکه تیم‌های گشت و بازرسی شهرستان بر تشدید نظارت‌ها در ادارات، نهادها، مراکز صنفی شهرستان دقت داشته باشند اظهار داشت: رعایت نکات بهداشتی، استفاده از ماسک در مکان‌های شلوغ و همچنین رعایت فاصله اجتماعی می‌تواند از شیوع این بیماری جلوگیری کند.

لازم به ذکر است پلمپ اماکنی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند، عدم ارائه خدمات توسط ادارات، نهادها، بانک‌ها به مراجعه‌کنندگانی که بدون ماسک هستند، فرهنگ‌سازی در استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و ضدعفونی کردن محل‌ها و اماکن عمومی و پرتردد توسط شهرداری‌ها و دهیاری‌ها از مصوبات این نشست بود.

انتهای پیام/
 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.