شناسه : 39008755
امام جمعه ابرکوه:

ماهیت تقابل با ایران در آمریکا عوض نشده است/موج سنگین تبلیغ رسانه ای غرب برای انحطاط زن مسلمان


حجت الاسلام حسینی گفت: مردم بصیر ما دست سیاست بازی آمریکایی‌ها را خوانده ومی دانند که آمریکای ترامپ با آمریکای بایدن در ماهیت تقابل با ایران انقلابی هیچ گونه تفاوتی ندارد.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی امام جمعه ابرکوه در خطبه های این هفته نماز جمعه که به دلیل کرونا به صورت مجازی ایراد شد؛ گفت: در آستانه دهه مبارکه فجر پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم. یکشنبه ۱۲ بهمن سالروز ورود پیروزمندانه حضرت امام پس از ۱۵ سال دوری از وطن به میهن اسلامی و آغاز دهه فجر است .آری امام به میهن بازگشت و به همراه او استقلال و آزادی و عزت و افتخار  و اقتدار به کشور با ز گشت.

وی ادامه داد: نتیجه ظلم به اهل حق این است که شاه  که حضرت امام (ره) در ۱۳ آبان ۱۳۴۲ غریبانه از وطن تبعید کرد- چگونه با خفت وگریه در دی ماه ۵۷ از کشور فرار کرد و دیگر بازنگشت. اما بازگشت حضرت امام (ره) در ۱۲ بهمن ۵۷ بزرگترین رویداد تاریخ ایران شد. امام آمد تا به این ملت اقتدار ببخشد- دست  اجانب را از این کشور کوتاه کند-   به ملت اتکا  به نفس و خودباوری دهد- روحیه شهامت و شجاعت و حق طلبی و باطل ستیزی و ایثارگری و حماسه آفرینی در کالبد ملت بدمد و سرانجام جهان  خفته اسلام را بیدار سازد و مسلمانان را از زیر یوغ  ننگ و انعطاف پذیری در برابر استکبار- نجات دهد.

حسینی ابراز داشت: در شرایطی که جریان غرب گرا که فرآورده حکومت شاه و تلاشش پرورش شیفتگان فرهنگ و تمدن منحط غربی فرنگی بود کشور ما را به شیوه آمریکایی و غربی مدیریت می کرد و اساساً تحقق حاکمیت اسلام را امری ناممکن می دانست و به همگان القا می کرد که برای اداره جامعه به ناچار باید به  غرب روی آورد و شیوه ها و  فراورده های فکری و عملی آنان را دنبال کرد- انقلاب اسلامی آمد و بر همه این دسیسه های شیطانی خط بطلان کشید و حاکمیت اسلام را به زعامت نایب برحق امام زمان(عج) نوید داد.

امام جمعه ابرکوه ادامه داد: اکنون که متاسفانه به خاطر شیوع بیماری کرونا از برگزاری مراسم میدانی  و  جشن های دهه فجر محروم هستیم باید تمام گروه ها و دلسوزان از مردم و مسئولین ، درفضای مجازی جوانان ما را در بازپروری روحیه انقلابی و آرمانهای انقلاب یاری و همراهی کنند.

حسینی بیان داشت: تبیین اصول و مبانی و اهداف راهبرد های انقلاب ، مهمترین وظیفه جبهه انقلاب و طلایه داران و نخبگان و خواص و گویندگان است تا عماروار با حضور در این میدان جلو گمراهان گمراه گر را بگیرند و ازرساندن آسیب بیشتر به جوانان جلوگیری کنند.

وی تاکید کرد: نیروهای انقلابی باید هوشیار تر از گذشته آماده هزینه کردن باشند تا سلامت آینده انقلاب تضمین شود و اجازه ندهند که بار دیگر این انقلاب به دست  نا اهلانی  بیفتد که پرورش یافته در مراکز علمی و دانشگاهی  غربند و محصول دانششان – آموزه های غربی است .

حجت الاسلام حسینی خاطرنشان کرد: دلسوزان انقلاب از حالت انعطاف خارج شوند تا کسانی که به واسطه  ضعف بنیه فکری با گرفتار شدن درلایه های چرب و شیرین دنیائی ، دست ازآرمان های انقلابی  خود شستند و از تائبین تسخیر لانه جاسوسی و انقلاب دوم شدند و به تقابل با آرمانهای انقلاب پرداختند -بار دیگر میدان آسیب رسانی به نظام و انقلاب و کشور را پیدا کنند.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات گفت: مبنا ولایی بودن است. باید با بصیرت عمل کنید ببینید به چه دلگرمی و چرا که کسی که با صراحت نافی جایگاه ولایت است بازهم به خود امید و نوید بازگشت به حاکمیت می دهد؟ همین جاده صاف کن ها هستند  که امروز در صدد تطهیر  رئیس جمهور جدید آمریکا برآمده‌اند .مردم بصیر ما دست سیاست بازی آمریکایی‌ها را خوانده ومی دانند که آمریکای ترامپ با آمریکای بایدن در ماهیت تقابل با ایران انقلابی هیچ گونه تفاوتی ندارد. این‌ها سالها برای براندازی تلاش کردند و ناکام شدند- حالا مدت‌ها است که برای مهار ایران تلاش می‌کنند.

حسینی اعلام کرد: همگان بدانند، آقای بایدن در راهبردهایش همان ترامپ و در تاکتیکهایش همان اوباما است. آنها برای انتخابات ریاست‌جمهوری در سال آینده و استقرار دولت جدید در جهت جلوگیری از یک انتخابات امن و سالم و پرشور و انتخاب یک دولت انقلابی و چهره کار آمد و برنامه دار می خواهند جلوگیری کنند. بایدن در قبال ایران ، مبتکر سیاست چماق و هویج در دولت اوباما و به عنوان معاون اول او بود و امروز هم اگر مثل ترامپ از فشار حداکثری حرف نزند-ابزار حقوق بشری و امثال آن را چماق خواهد کرد.

وی تصریح کرد: رئیس جمهور جدید آمریکا که به نوشته هیلاری کلینتون در کتاب خاطراتش- پدر خوانده داعش است و تکفیری های مسلح دست ساز دولت اوباما هستند که امروز همزمان با آمدن پدر خوانده خود در عراق جشن خون میگیرند تا از احیاء مجدد داعش خبر دهند و جنگ های نیابتی ۷ ساله را که محصول اتاق فکر و عملیات مثلث شوم غربی –عبری عربی بود با هدف بی‌ثبات کردن غرب آسیا که از اهداف کلیدی آمریکا است -تداوم بخشند.

خطیب جمعه ابرکوه گفت: اما این تحرکات کور در عراق و شهادت جمعی از جوانان حشد الشعبی که حکایت از اجرای سناریو داعش دارد نه فقط داعش مرده را زنده نخواهد کرد بلکه به لطف خدا مرگ آمریکا را هم نوید خواهد داد.

وی با اشاره به فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زهرا(س) تاکید کرد:  زن از منظر حضرت امام (ره) که همان منظر اسلام است عنصر سازنده است. همانگونه که قرآن کریم انسان ساز است زن نیز انسان ساز است. اینها می خواهند ، زنان انسان ساز ما را به زنان فاسد و منحط تبدیل کنند و موج سنگین تبلیغ رسانه ای غرب در همین راستا است.

حسینی اظهار داشت: واقعیت این است که زن غربی مظهر فساد و زشتی های اخلاقی است که موجودیت خود را در خدمت هوسبازان قرار میدهند و دم از بی عدالتی جنسی می زنند.

وی گفت: بانوان مسلمان و عفیفه در نظام جمهوری اسلامی- قدر و شأن و منزلت خود را می دانند و  مراقب هستند  تا در دام  مصرف زدگی و هرزگی را که سرمایه داران چپاولگر جهانی برگِرد  زنان امروز دنیا تنیده اند ، نیفتند و همواره  با ضد ارزش های فرهنگی غرب همچون برهنگی و معاشرت بی بند و بار با نامحرم وآلودگی و انواع فساد های کشورهای غربی ، در تقابل و مبارزه هستند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.