شناسه : 28145912
امام جمعه اشکذر:


امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به حلول ماه رجب اظهار داشت: ماه رجب فرصتی برای استغفار و توبه و بازگشت به سوی خداوند متعال است.

به گزارش یزدرسا به نقل از نسیم صادق، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به حلول ماه رجب اظهار داشت: ماه رجب فرصتی برای استغفار و توبه و بازگشت به سوی خداوند متعال است.

«حجت الاسلام والمسلمین طالبیان» امام جمعه اشکذر با بیان اینکه  ماه رجب، ماه خداوند متعال محسوب می‌شود و از برکات بی‌نظیر و  معنویت خاصی برخوردار است، گفت: مردم از برکات ماه رجب و به ویژه ایام البیض نهایت استفاده را ببرند.

وی تصریح کرد: تصریح کرد: ماه رجب، از جمله اعیاد پربرکتی است و مناسبت‌های زیادی در ان وجود دارد و اعمالی در این ماه وجود دارد که ثواب و اجر و پاداش آن با هیچ ماهی برابر نیست.

وی با اشاره به ثواب و اجر و پاداش روزه‌داری در این ماه افزود: مردم از ثواب روزه داری در این ماه بهره لازم را ببرند و خود را برای ماه رمضان، ماه بندگی خدا آماده کنند.

امام جمعه اشکذر با بیان اینکه خون مطهر آیت الله شهید محمد باقر حکیم زمینه براندازی رژیم بعث عراق را فراهم کرد، افزود: این عالم عراقی زندگی خود را با مقاومت و ایستادگی در برابر حکومت ظالم و استبداد وقت همراه کرده بود تا به مقام شهادت نائل شد. آیت الله حکیم زندگی خود را به پلی برای دستیابی به آزادی و کرامت تبدیل کرده بود.


وی در ادامه شهید آوینی را هنرمندی متعهد و دین دار معرفی کرد و اظهار داشت: آوینی هنرمندی بود که با ابزار هنر ارزش های دینی و انقلابی را ترویج داد.
آدرس کوتاه :