شناسه : 28935012
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در شهرستان بافق خبر داد:


مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در شهرستان بافق گفت: متوسط میزان خاموشی این شهرستان در سال گذشته 95 دقیقه بوده است.

 یزد رسا ؛ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از تامین روشنایی محورهای شریانی پر رفت و آمد و چندمسیر روستایی  درشهرستان بافق با مشارکت مسئولین این شهرستان خبر داد.

 محمدرضا صحتی در دیدار با فرماندار شهرستان بافق با اشاره به اینکه گسترش برق در روستاها باعث ايجاد رونق اقتصادی  و توسعه اجتماعي، فرهنگي می شود ، اولویت برق یزد برای طرح های روستایی را متذکر شد و از انجام چندین پروژه در شهرستان بافق خبر داد و گفت : طرح تامین روشنایی مسکن مهر بافق با چراغ ال ای دی ، تامین روشنایی ورودی روستای سبز دشت ، ایجاد زیر ساخت لازم برای تامین روشنایی بلوار وحشی بافقی و تامین روشنایی مسیر روستای باقر آباد با همیاری شهردار و بخشدار به صورت مشارکتی اجرا خواهد شد.

وی اضافه کرد : تامین روشنایی پیرمراد بافق ، جابجایی شبکه خیابان آتش نشانی ، تامین روشنایی مسیر منابع طبیعی تا پارک آبشار و روشنایی بلوار ولی عصر(عج)بافق از دیگر طرح ها است.

این مسئول با اشاره به اینکه برای احداث هر کیلومتر شبکه روشنایی بدون در نظر گرفتن هزینه نصب ترانسفورماتور اعتباری بالغ بر 170 میلیون تومان نیاز است افزود: برای عملیاتی شدن این پروژه ها نیازمند تامین نقدینگی و مشارکت مسئولین شهرستان بافق هستیم.

وی با اشاره به وضعیت مطلوب توسعه شبکه های پوششی و به روز بودن نصب لوازم اندازه گیری برای مشترکین خانگی ، کم ترین میزان شکایت های مردمی را مربوط به بافق دانست و یادآور شد : پایداری شبکه های برق شهرستان بافق به عنوان یکی از مناطق گرمسیری استان و بهره مندی از معادن غنی مورد توجه ویژه ای است.

مدیرعامل شرگت توزیع نیروی برق استان یزد ابراز امیدواری کرد : با راه اندازی گروه خط گرم در شهرستان بافق ، حجم زیادی از خاموشی ها در منطقه کاسته شود.

وی افزود : متوسط میزان خاموشی شهرستان بافق در سال گذشته 95 دقیقه بوده است و این درحالی است که متوسط کشوری 800 دقیقه است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در سفر به شرق استان  از مسکن مهر بافق و مدیریت برق این شهرستان بازدید کرد.

روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد


آدرس کوتاه :