شناسه : 34505819
امام جمعه بهاباد:


امام جمعه بهاباد گفت: فتح خرمشهر فتح خاک نبود بلکه فتح ارزشهای والای انسانی بود.

به گزارش یزدرسا به نقل از بهاباد نیوز ، حجت الاسلام علی اکبر ابراهیمی  بشکانی  امام  جمعه  بهاباد درخطبه های این هفته نماز با تبریک ایام ماه رمضان ماه ضیا فت الله به حماسه سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر اشاره کردواظهارداشت : :عملیات سوم خرداد تمامی معادلات سیاسی و نظامی جهان را بر هم زد.

امام جمعه بهاباد با بیان اینکه پیروزی خرمشهر در حقیقت نصرت الهی بود که به واسطه ایثار و فداکاری نیروهای مسلح ما اعم از ارتش، سپاه و بسیج به دست آمده بود افزود: اروپا و غرب بعد از آزادسازی خرمشهر و اسارت حدود 20 هزار نیروی تا دندان مسلح توسط رزمندگان اسلام، به اقتدار و توان ملت ایران و جمهوری اسلامی اقرار کردند و متوجه شدند که نباید ساده با جمهوری اسلامی ایران برخورد کنند.

امام جمعه بهاباد با تاکید براینکه امسال سال پر تنشی را خواهیم داشت  گفت : ما امسال سال پرتنشی را به خاطر مسئل اقتصادی خواهیم داشت همان کاری را که ابوسفیان با امیرالمومنین انجام داد امروز دشمنان میخواهند بر سر ما بیاورند باید مواظب بود.

امام جمعه بهاباد ولادت با سعادت دومین امام شیعیان حضرت امام حسن مجتبی (ع) کریم اهل بیت را به همه نمازگزاران تبریک گفت وافزود : حضرت امام حسن مجتبى(ع) از نظر صورت و سیرت در بین ائمه اطهار(ع) شبیه‌ترین آنان به رسول گرامى اسلام(ص) است.

ابراهیمی بشکانی به کرم وسعادت  حضرت امام حسن مجتبی (ع) اشاره کرد و گفت :كرم و سخاوت امام حسن مجتبى(ع) به‌حدى بود كه در روایت آمده است كه هیچ‌گاه سائلى را رد نكرد و در برابر درخواست او «نه» نگفت.

امام جمعه بهاباد به مناسبت سالروز تأسیس مجلس شوراى اسلامى و روز قانون‌ به جایگاه مجلس شوراى اسلامى در ساختار قدرت و قانونگذارى كشور اشاره کرد و افزود : مجلس شوراى اسلامى مهم‌ترین و اصلى‌ترین ركن قانونگذارى و نظارت بر نظام جمهورى اسلامى ایران است كه نمایندگان آن به‌صورت مستقیم و با راى مخفى مردم انتخاب مى‌شوند.

وی تصریح کرد : مجلس شوراى اسلامى در نگاه اكثریت قاطع مردم ایران كه صاحبان اصلى انقلابند، محلى است براى تدوین نظام ارزشى مورد قبول جمهورى اسلامى ایران و تهیه و تصویب قوانین اسلامى براى كلیه نیازهاى جامعه در زمینه‌هاى مختلف اجتماعى، اقتصادى، سیاسى، تبلیغى، نظامى، اخلاقى، قضایى و هر چیزى كه به زندگى فردى و عمومى مردم مربوط مى‌شود و به قانون نیاز دارد.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :