شناسه : 36542089
امام‌جمعه ابرکوه:


امام‌جمعه ابرکوه گفت: تیغ مجلسیان کند است و عزمی جزم بر حمایت و نجات مردم از این وضع فلاکت‌بار معیشتی ندارند.

به گزارش یزدرسا، حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ابرکوه با بیان اینکه دهمین دوره مجلس کارنامه قابل‌قبول و درخشانی ندارد، بیان داشت: مجلس در بزنگاه‌های مختلف که جامعه درگیر آن بوده و هست، عملکرد قابل دفاعی از خود ارائه نکرده است.

وی افزود: رئیس و نمایندگان مجلس باید به صورت شفاف به مردم گزارش دهد که در راستای مبارزه با فقر، فساد و تبعیض چه قوانینی وضع کرده اند.

حسینی با تأکید بر اینکه تیغ مجلسیان کند است و عزمی جزم بر حمایت و نجات مردم از این وضع فلاکت‌بار معیشتی ندارند، گفت: چه قانون بازدارنده‌ای برای مهار قیمت‌های افسارگسیخته در قبال قیمت‌های خلق‌الساعه ملزومات معیشتی و قیمت‌های وحشتناک کالاهای موردنیاز مردم و مبارزه با دلالان سودجو و زالوصفت را وضع کرده‌اند؟

امام‌ جمعه ابرکوه در ادامه به سالروز آزادسازی خرمشهر اشاره و عنوان کرد: فتح خرمشهر یکی از معجزات الهی و نقطه عطفی در سرنوشت دفاع مقدس بود و روند قدرت تهاجمی علیه دشمن و پیشروی رزمندگان اسلام را تسریع کرد. خرمشهر نماد حماسه جاودانه بسیج، سپاه، ارتش و ملت ایران است که در دشوارترین شرایط در برابر ارتش متجاوز مقاومت کردند.

وی در ادامه اظهار داشت: اگر امروز فرهنگ شهادت‌طلبی در هر منطقه و کشور جاری و نیروهای حشدالشعبی عراق، حزب‌الله لبنان، زینبیون و فاطمیون سوریه و انصارالله یمن پیروز میدان مبارزه با تکفیریان متجاوز شدند، به دلیل الگو گیری از خرمشهر و حماسه‌آفرینان آن است.

حسینی با اشاره به اینکه وز قدس یادگار ماندگار حضرت امام (ره) برای جهان اسلام است، گفت: متأسفانه حکام مزدور و خائن عرب امروز آشکارا به آرمان فلسطین خیانت کرده و آل سعودی به خاطر مخالفت با ایران، به خدمت اسرائیل درآمده و می‌خواهند طرح ذلیلانه آمریکا به نام معامله قرن را اجرایی کنند.

امام‌ جمعه ابرکوه در پایان ضمن دعوت مردم به حضور در حماسه روز جهانی قدس تأکید کرد: امت مسلمان به لطف خدا در روز جهانی قدس تودهنی محکمی به آمریکا، اسرائیل و عربستان می‌زند و این مثلث شوم غربی عبری عربی را بازهم ناکام خواهد گذاشت.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :