شناسه : 34618021
رئیس پلیس راهور استان یزد:


رئیس پلیس راهور استان یزد محدودیت های ترافیکی روز قدس در یزد را اعلام کرد.

به گزارش یزد رسا؛ رئیس پلیس راهور استان یزد ضمن دعوت مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روزجهانی قدس به بیان محدودیت های ترافیکی شهر یزد در روز جمعه پرداخت و گفت: محدودیت های ترافیکی  از میدان شهید بهشتی تا تقاطع خیابان مهدی(عج) و همچنین خیابان های مشرف به خیابان امام (ره) نظیر خیابان های قیام،مهدی،شهید رجایی،سلمان و دهم فروردین اعمال می شود و از ساعت 8 صبح تا پایان مراسم پارک هرگونه خودرو ورفت و آمد وسایل نقلیه شخصی در این معابر ممنوع است.

محمد پورشمس خاطر نشان کرد: وجود این محدودیت های به دلائل ترافیکی و امنیتی است لذا از مردم شریف دارالعباده درخواست می کنیم کما فی السابق همکاری شایسته خود را با عوامل راهور داشته باشند و قبل از ساعت 8 وسایل پارک شده خود را جابه جا کنند.

وی تاکید کرد: همشهریان عزیز حتی الامکان به جای استفاده از وسایل نقلیه شخصی از وسایل نقلیه عمومی که ایاب و ذهاب شهروندان را به صورت رایگان انجام می دهند استفاده کنند.

پورشمس خاطر نشان کرد: باردیگر از عموم مردم شریف،متدین و روزه دار دارالعباده برای جضور پرشکوه در این مراسم دعوت می کنم تا با حضور خود مشت محکمی بر دهان آمریکای جنایتکارو اسرائیل غاصب بزنند.
آدرس کوتاه :