شناسه : 36956582
با حضور وزیرکار؛


پيش از ظهر امروز محور بافق به نوق رفسنجان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استاندار یزد و جمعی از مسئولان استانی و محلی به بهره بردراي رسيد.

به گزارش يزدرسا، پيش از ظهر امروز محور بافق به نوق رفسنجان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استاندار یزد و جمعی از مسئولان استانی و محلی  به بهره بردراي رسيد.
 
محمد زاده رحمانی، فرماندار بافق در حاشیه افتتاح محور بافق جوادیه قطعه بافق گفت: با تکمیل این جاده مسیر بافق به شهر‌های انار، شهربابک، سیرجان و بندرعباس ۱۴۰ کیلومتر کوتاه می‌شود و بافق از حالت بن بست ترانزیتی خارج و به سه راه مواصلاتی تبدیل می‌شود.
 
وي تصریح کرد: طول مسیر بافق به جوادیه نوق ۷۵ کیلومتر می‌باشد كه کل مسیر در حوزه استحفاظی بافق ۳۱ کیلومتر می‌باشد که با مشارکت راه و شهرسازی و فرمانداری پنج کیلومتر باقیمانده با اعتبار پنج میلیارد تومان به اتمام رسید.
 
گفتني است، محور بافق به نوق رفسنجان یکی از شریان‌های ارتباطی شهرستان بافق به شرق است که پس از سالها نیمه تمام ماندن سرانجام تکمیل شد. با بهره برداری از این محور پیوند بیشتری برای توسعه اقتصادی و اجتماعی شهرستان بافق ایجاد می‌شود.
 
انتهاي پيام/آدرس کوتاه :