شناسه : 794734
بیانیه؛


درپی اهانت ایادی استکبار و صهیونیست به پیامبر عظیم الشان اسلام، بسیجیان بهاباد در بیانیه ای این اقدام قبیحانه را محکوم نمودند.

به گزارش یزد رسا، درپی اهانت ایادی استکبار و صهیونیست به پیامبر عظیم الشان اسلام،بسیجیان بهاباد در بیانیه ای این اقدام قبیحانه را محکوم نمودند. متن این بیانیه بدین شرح است:  

بسم الله الرحمن الرحیم

  انا لله و انا الیه راجعون   بار دیگر درماندگی و بیچارگی استکبار جهانی و دشمنان بشریت از بیداری امت اسلامی ،آنان را بر آن داشت که با سخیف‏ترین روش های ممکن، کینه خود را از دین مبین اسلام نشان دهند. این بار یک کارگردان صهیونیست ساحت پاک و مقدس پیامبر اعظم(ص) را مورد اهانت قرار داد و با این اقدام موهن و شیطانی خود، قلوب امت اسلامی را جریحه‌دار کرد.   در این فیلم که با همکاری مشترک یهودیان صهیونیست، قبطیان پناهنده به آمریکا و کشیش دیوانه آمریکایی در ایالات متحده آمریکا ساخته شده است توهین‌هایی به پیامبر اکرم(ص) و دین اسلام شده که حتی بیان آن نیز شرم آور است.   دشمنان اسلام و بشریت می‌خواستند با نمایش این فیلم انتقام خود را از عصاره خلقت و فضیلت و اسوه خوبی ها و پاکی ها ، نبی مکرم اسلام(صلوات الله علیه) بگیرند، اما غافل از آن که مسلمین جهان هوشیار و بیدار، نقشه شوم و خواب شیطانی آنان را با قدرت و شجاعت ایمانی خود خنثی و آنان را با رسوایی به خاک ذلت خواهند نشاند.   بی‌تردید این گونه اقدامات مذبوحانه گواه آشکاری بر ترس و واهمه بیش از پیش دشمنان از موج گسترده بیداری اسلامی در منطقه و جهان و استیصال و درماندگی آنها در برابر منطق همیشه جاودان و به حق اسلام است.   ما بسیجیان بهاباد ضمن عرض تسلیت و تعزیت به محضر ولی‌عصر "عجل الله تعالی فرجه الشریف" و مقام معظم رهبری "مدظله العالی"، این حرکت وقیحانه،شرم آور و غیرانسانی رامحکوم نموده و از کلیه مسلمین جهان می خواهیم در برابر چنین اقدامی ساکت ننشینند وبا حضور پرشور در راهپیماییها و تجمعات اعتراض آمیز خشم و نفرت خود نسبت به این واقعه جسارت‌آمیز را اعلام نموده و بار دیگر هوشیاری، بصیرت، اتحاد و همدلی مسلمانان در مقابله با مکر و توطئه‌های دشمنان اسلام را به نمایش بگذارند.  آدرس کوتاه :