شناسه : 36670265
فرمانده حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:


فرمانده سابق سپاه الغدیر گفت: من طی این حدود دو سال در بزنگاه‌های مختلف مانند زلزله، سیل و حماسه‌هایی مانند پیاده‌روی اربعین، ایثار اقشار مختلف مردم یزد را از نزدیک دیدم که این‌ها جای شکر دارد.

به گزارش یزدرسا، سردار فتح‌الله جمیری در جلسه تودیع و معارف فرمانده سپاه الغدیر استان یزد که صبح امروز برگزار شد، اظهار داشت: در استان یزد مجموعه نواحی، اقشار و رده‌های سپاه و مراکز آموزش از یک هماهنگی بسیار عالی برخوردار هستند.

وی اضافه کرد: از سوی دیگر یک هماهنگی بسیار خوب در سطح استان، شورای تأمین، شورای اداری، شورای شهر، مجموعه مسئولین، حوزه‌های علمیه و روحانیت معزز ایجاد شده است.

فرمانده سابق سپاه الغدیر یزد ادامه داد: برخی وقت‌ها آقای استاندار می‌گفت اگر نیاز است در فلان موضوع هماهنگی را انجام بدهیم، که ما می‌گفتیم ما هماهنگی و شرایطمان به قدری خوب است که نیازی به آن هماهنگی یا ابلاغی از طرف استانداری نداشتیم و در مجموعه شهرستان‌ها هم چنین بود و کار به خوبی با هماهنگی جلو می‌رفت.

جمیری تأکید کرد: برخی از کارهایی که چندین سال عقب افتاده بود با همین تعامل و هماهنگی در سطح استان حل وفصل شد و جلو رفت.

وی گفت: یکی از مجموعه‌هایی که باید شکر آن را بجا آورد محموعه تیپ همیشه پیروز الغدیر است که سابقه‌ای بس درخشان در دوران دفاع مقدس داشته است.

فرمانده حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: من خودم از جانشین فرماندهی نیروی زمینی شنیدم که گفت تیپ الغدیر یزد در هشت سال دفاع مقدس در تمام خطوطی که قرار داشت هیچ‌گاه عقب‌نشینی نکرد و این برای یزدی‌ها افتخار است.

جمیری خاطرنشان کرد: همچنین تمام آزاده‌های یزدی جانباز هستند و هیچ آزاده‌ای در یزد نداریم که جانباز نباشد؛ یعنی هیچ کس نیست که بدون ترکش یا گلوله اسیر شده باشد و تا عزیزان ما سر پا بودند ایستادگی و مقاومت کردند و خط را نگه داشتند.

وی تأکید کرد: امروز هم مردم عزیز یزد همین‌گونه هستند و در همه صحنه‌ها مانند راهپیمایی‌های 22 بهمن، روز قدس، و دیگر مناسبت‌ها حضور پرشور انقلابی دارند و این‌ها افتخاراتی است که جای شکر دارد.

فرمانده سابق سپاه الغدیر یزد اضافه کرد: حضور عزیزان در سوریه، حضور مردم یزد در زلزله کرمانشاه، حضور در سیل خوزستان، حضور در راهپیمایی اربعین و کمک‌هایی که نه تنها برای مردم یزد بلکه به کل کشور در جریان سفر اربعین انجام می‌شود، از دیگر اقدامات مردم یزد است.

جمیری عنوان کرد: من طی این حدود دو سال در بزنگاه‌های مختلف مانند زلزله، سیل و حماسه‌هایی مانند پیاده‌روی اربعین، ایثار اقشار مختلف مردم یزد را از نزدیک دیدم که این‌ها جای شکر دارد.

وی با اشاره به دوران حضورش در فرماندهی سپاه الغدیر یزد، اظهار داشت: کارها و پروژه‌های خوب و بزرگی در استان شروع شده، بخشی از آن به اتمام رسیده اما بخش عمده‌اش هم مانده که مطمئنا با کمک‌های سردار فدوی و فرماندهی محترم کل سپاه ان‌شاالله این پروژه‌ها ادامه پیدا می‌کند.

جمیری در پایان گفت: امیدوارم همکاری و همدلی که تا کنون در سطح استان وجود داشته در آینده نیز بیشتر از زمان ما با فرمانده جدید ادامه پیدا کند که این همدلی خیرات و برکات زیادی در جهت توسعه استان خواهد داشت.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :