شناسه : 37874635
نماینده پنج شهرستان استان یزد مطرح کرد

مدیریت ضعیف دولت مشکلات مردم را مضاعف کرده است


محمدرضا صباغیان گفت: وجود تحریم‌ها و کاهش درآمد دولت کار را برای دولت سخت کرده است اما متأسفانه همین وضعیتی هم که وجود دارد مدیریت نمی‌شود.

به گزارش یزدرسا، محمدرضا صباغیان نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: شیوع ویروس کرونا و تأثیراتی که بر اقتصاد کشور و واحدهای تولیدی گذاشته است، شاهد گرانی و افزایش قیمت کالاها هستیم که این وضعیت بر همه اقشار جامعه به ویژه اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر مانند کارگران فشار وارد کرده است.

وی افزود: البته دولت اقداماتی مانند ارائه بسته‌های حمایتی، وام یک میلیونی، کمک بلاعوض 200 تا 600 هزار تومانی برای اقشار آسیب‌پذیر و امثالهم را انجام داده و مجلس هم اقداماتی را در دستور کار قرار داده تا توجه ویژه‌ای به کارگران و اقشار ضعیف بشود، اما همه این کارها در مقابل سختی‌ها و گرانی افسارگسیخته کالاها چیزی نیست.

نماینده مردم پنج شهرستان استان یزد در مجلس با اشاره به نطق دو روز قبل خود در مجلس پیرامون وضعیت افزایش قیمت اجناس و کالاها، اظهار داشت: هم باید برای گرانی‌ها فکری بشود و هم لازم است که توجه ویژه‌ای به اقشار آسیب‌پذیر به ویژه کارگران شود و البته ما هم پیگیر این موضوع هستیم.

صباغیان تأکید کرد: وجود تحریم‌ها و کاهش درآمد دولت کار را برای دولت سخت کرده است اما متأسفانه همین وضعیتی هم که وجود دارد مدیریت نمی‌شود؛ به عنوان مثل اگر نظارت و مدیریت خوبی صورت می‌گرفت نمی‌بایست یک دفعه شاهد افزایش دو برابری اجاره مسکن و قیمت اجناس باشیم.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.