شناسه : 31449569
ا حضور امام جمعه و معاون فرماندار بهاباد


مرحله دوم مراسم مهر عاطفه‌ها با رویکرد تأمین نیازهای دانش آموزان بی‌ بضاعت و نیازمند درمدارس شهرستان بهاباد و به صورت نمادین در دبیرستان دخترانه زینب بهاباد برگزار شد .

به گزارش یزدرسا به نقل از بهابادنیوز، رمضان باقری مدیر کمیته امداد امام خمینی بهاباد درحاشیه برگزاری مراسم مهرعاطفه ها پس از قرائت پیام مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزداظهارداشت:  کمک‌های جمع‌آوری‌شده در هر مدرسه برای کمک به دانش آموزان نیازمند همان مدرسه اهدا می‌شود

وی بیان کرد: برای مشارکت دانش آموزان در این جشن 2700 پاکت بین دانش آموزان  54 آموزشگاه شهرستان توزیع‌شده است که این پاکت‌ها در روز ۱۹ مهرماه جمع‌آوری می‌شود.

حجت الاسلام سیف الله دهقانی امام جمعه بهاباد در مراسم مهر عاطفه ها با تسلیت عزاداری ماه محرم و با اشاره به برگزاری پرشور مهرعاطفه ها اظهارداشت :  مهرعاطفه‌ها در واقع بستری ارزشمند برای دستگیری از نیازمندان است که در دین اسلام به صورت ویژه بر آن تاکید شده است.

خطیب جمعه بهاباد با بیان اینکه در دین مبین اسلام بر کمک به افراد بی بضاعت جامعه به صورت مکرر تاکید شده است تصریح کرد: افراد متکمن جامعه می‌توانند از فرصت مهر عاطفه‌ها برای کمک به همنوعان نیازمند خود استفاده کنند.

دهقانی با اشاره به اینکه در قرآن و احادیث آیات زیادی در باره انفاق و نوعدوستی و کمک به دیگران آمده است افزود : احسان و نیکی به دیگران، همان احسان به خود است و پیش از این که دیگران از آن بهره مند شوند این شما هستید که از آن بهره می‌برید.

درادامه این مارسم نیز حسن عبداللهیان مدیر آموزش و پرورش بهاباد هم در سخنانی از حضور کلیه مسئولین در این مراس تقدیر و تشکر کرد و خواستار همکاری هرچه بیشتر مسئولین و خیران با آموزش و پرورش شد.

در پایان مسئولان و دانش آموزان کمک های نقدی خودرا به صندوق های کمیته امداد بهاباد واریز کردند .

گفتنی است مبلغ 350 میلیون ریال کمک برای دانش آموزان نیازمند درسال گذشته توسط کمیته امداد امام خمینی ره در مراسم جشن عاطفه ها ی بهاباد جمع آوری شده است .


آدرس کوتاه :