شناسه : 36412624
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد:


رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد با اشاره به اینکه در شب نیمه شعبان در صورت نیاز به صورت مقطعی محدودیت های ترافیکی در یزد خواهیم داشت، گفت: مردم در این ایام از دادن شربت و شیرینی در خیابان‌ها به منظور جلوگیری از ترافیک‌های سنگین و آزردن مردم پرهیز کنند

یزدرسا؛ سرهنگ محمد پورشمس در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با تبریک فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت ولی‌عصر(عج) گفت: پلیس راهنمائی و رانندگی فرماندهی انتظامی یزد با بکارگیری توان 100 درصدی نیروهای خود آماده هر ارائه خدمت رسانی به مردم شریف و شهید پرور در برپایی هرچه با شکوهتر برگزار شدن جشن های نیمه شعبان است.

وی روان سازی ترافیک خیابان ها و تقاطع ها، جلوگیری از توقف های دوبله و راه بندان شدن مسیرها و رسیدگی به تخلفات راهنمائی و رانندگی در سریع ترین زمان ممکن را از جمله اقدامات این پلیس در این شب عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه پیش بینی می شود در برخی از خیابان های هسته مرکزی شهر یزد شاهد حجم بالای ترافیک باشیم در صورت تشخیص و نیاز به صورت مقطعی اقدام به اجرای محدودیت های ترافیکی در این مسیر ها خواهیم کرد.

این مقام مسئول ادامه داد: طی امشب و فرداشب، تقاطع مهدی(عج) تا تقاطع موسی بن جعفر(ع) و همچنین تقاطع موسی بن جعفر(ع) تا صاحب الزمان(عج)، محدودیت ترافیکی داریم.

پورشمس خاطرنشان کرد: از عموم شهروندانی که قصد شرکت در مراسم ها و جشن های این ایام دارند نیز می خواهیم که برای جلوگیری از ترافیک های شدید حتی المکان از بیرون آوردن خودرو های شخصی خودداری کرده و از خودروهای عمومی استفاده کنند.

وی تاکید کرد: به هیئت های مذهبی نیز توصیه می کنیم به منظور جلوگیری از ترافیک و راه بندان مسیرها از توزیع نذورات بین خودروهایی که در حال تردد هستند خودداری کرده و همچنین افرادی را برای نظم و انضباط و انتظام بخشی و جلوگیری از بروز ترافیک بکار گیرند.

انتهای پیام/3857
آدرس کوتاه :