شناسه : 32341247
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات یزد:


رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات یزد گفت: مردم استان یزد تاکنون ۱۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در قالب کمک‌های نقدی، طلا، سکه و کالا برای بازسازی مکان‌های مذهبی در عتبات عالیات عراق کمک کرده‌اند.

به گزارش یزدرسا، محمدرضا جعفری خرمی صبح امروز در از کارگاه تولید فرش صحن حضرت زهرا(س) در ابرکوه به کمک 12 میلیارد و 600 میلیون ریالی مردم استان یزد به بازسازی عتبات عالیات اشاره کرد و اظهار داشت: از این مبلغ 500  گرم طلاست که توسط مردم اهدا شده است. 

وی افزود: در این مدت مردم علاوه بر اهدای 10میلیارد ریال وجه نقد، 2میلیارد ریال نیز کالا شامل کاشی، سرامیک، فرش و پتو به ستاد کمک کرده‌اند. 

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در مورد اعزام نیروهای اجرایی به عراق خاطرنشان کرد: امسال هفت هزار و 500 نفر روز کارگر ساده، آشپز و نیروی متخصص در رشته‌های خاص برای بازسازی عتبات عالیات به عراق اعزام شدند. 

وی با بیان اینکه در شهر نجف برای بازسازی به سنک کار و کمک سنک کار نیاز است، تصریح کرد: برای بازسازی حرمین عسکرین(ع) در سامرا به بنا، نماکار، حسابدار و کاربر رایانه نیاز است، متقاضیان در صورت تمایل به ستاد عتبات عالیات یزد مراجعه کنند. 

خرمی از ساخت دو باب درب مطلا حرم حضرت مسلم(ع) خبر داد و گفت: این در‌ها که از محل کمک‌های مردمی استان به ارزش بیش از 10 میلیارد ریال تهیه شد که پس از مراحل نهایی به زودی برای نصب به عراق حمل می‌شود. 

وی از مردم یزد خواست همچنان کمک‌های نقدی را به شماره حساب 3428-814-30165-1 یا شماره کارت 6273811040472323 بانک انصار یزد واریز کنند و کمک‌های غیر نقدی را به ستاد بازسازی در استان تحویل دهند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان تاکید کرد: مردم نیکوکار استان در سال گذشته مبلغ 15 میلیارد ریال به بازسازی عتبات عالیات کمک کرده بودند که این کمک‌ها شامل دو کیلوگرم طلا و سکه، 12 میلیارد و 500 میلیون ریال وجه نقد و پنج میلیارد ریال کمک‌های غیرنقدی بود. 

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :