شناسه : 37712580
فرماندار شهرستان تفت خبر داد


علیرضا نوکار گفت:مسیر ورودی روستاهای شهرستان تفت از ظهر پنج شبه بیست و دوم اسفندماه تا پایان روز جمعه بیست و سوم اسفندماه مسدود خواهد بود.

به گزارش یزدرسا؛ علیرضا نوکار در حاشیه جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا این شهرستان تفت گفت: با توجه به سالخوردگی و در معرض آسیب بودن ساکنان مناطق روستایی و با توجه با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مسیر ورودی روستاهای شهرستان تفت از ظهر پنج شبه بیست و دوم اسفندماه تا پایان روز جمعه بیست و سوم اسفندماه مسدود است و از ورود افراد غیربومی و غیر ساکن جلوگیری به عمل خواهد آمد.

وی خاطرنشان کرد: در ایام تعطیلات پیش رونیز از ورود افراد غیربومی و غیر ساکن به روستاهای این شهرستان جلوگیری به عمل خواهد آمد و روستاهای شهرستان تفت با توجه به گسترش ویروس کرونا در نقاط مختلف کشور، آمادگی لازم برای میزبانی از مسافران نوروزی را نخواهد داشت.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، نوکار در پایان تأکید کرد: انتظار می‌رود مردم با رعایت توصیه‌های بهداشتی و پرهیز از ترددهای غیرضروری و خود قرنطینگی از شیوع ویروس کرونا در سطح شهرستان تفت جلوگیری نمایند و مسئولین را در راستای جلوگیری از شیوع این ویروس همراهی کنند.

ایسنا

انتهای پیام
آدرس کوتاه :