شناسه : 31267169
به مناسبت هفته جهانی سالمندان


به مناسبت فرارسیدن روز جهانی سالمندان مسئولین با حضور در منزل گل بانو حسن پور اورا مورد معاینات پزشکی قراردادند واز سلامت جسمی و روحی این سالمند با خبرشدند .

به گزارش یزدرسا به نقل از بهاباد نیوز،حسین طلائی معاون حمایت کمیته امداد امام خمینی ره بهاباد درجریان این دیدار با گرامی داشت هفته سالمندان با تاکید بر تکریم و احترام به سالمندان اظهارداشت : افراد بالای 60 سال جزو سالمندان محسوب می‌شوند و قشر عمده‌ای از آن‌ها که مشکلات اقتصادی دارند تحت نهاد کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار گرفته‌اند.

وی تصریح کرد : سالمندان با وجود شرایط جسمی به دلیل اقتضا و کهولت سن نیازمند رسیدگی ، محبت و آرامش هستند که جامعه و خانواده ها باید این آرامش را برای این قشر از نظر عاطفی فراهم کنند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی ره بهاباد با بیان اینکه سالمندان الگوهای سبک زندگی هستند که می توانند منبع سرشار از تجربیات رایگان باشند افزود: ایمان، استواری و زندگی شرافتمندانه در زمره اصول سبک زندگی اسلامی هستند که در رفتار و منش سالمندان وجود دارد لذا باید با نزدیک شدن به این نسل، از تجارب گرانبهایشان بهره مند شد.

خانم گل بانو حسن پور بهابادی یکی از سالمندان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ره بهاباد میباشد که با 110 سال سن در این شهر زندگی میکند و پیرترین زن بهابادی به حساب می آید .

تعداد 350 خانوار تحت پوشش طرح شهید رجائی کمیته امداد امام خمینی ره بهاباد هستند که از خدمات این نهاد استفاده میکنند .

انتهای پیام/

 

 
آدرس کوتاه :