شناسه : 30584358


طی مراسمی با حضور جمعی از دانشگاهیان، جلسه تکریم مسئول سابق و معارفه مسئول جدید دفتر بسیج دانشجویی شهرستان تفت برگزار شد.

به گزارش یزدرسا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از یزد، علیرضا زارع مسئول ناحیه بسیج شهرستان تفت در جلسه تکریم مسئول سابق و معارفه مسئول جدید دفتر بسیج دانشجویی شهرستان تفت با بیان اینکه مسائلی نظیر انقلابی ماندن، انقلابی فکر کردن و انقلابی عمل کردن همواره مورد تاکید رهبری بوده افزود: با گذشت حدود ۴ دهه از عمر انقلاب اسلامی همچنان رهبر معظم انقلاب بر موضوع انقلابی گری تاکید دارند.

مسئول ناحیه بسیج شهرستان تفت ادامه داد: تاکید مقام معظم رهبری بر این موضوع علاوه بر اینکه بیانگر این است که انقلاب همچنان جاری است و این مسیر باید تداوم داشته باشد، به این دلیل است که برخی نخبگان و مسئولین در این مسیر دچار انحراف شده اند و این مهم هشداری برای همه است.

وی با اشاره بر لزوم ترویج گفتمان انقلاب بین آحاد جامعه  به خصوص در دانشگاه ها و بین قشر تاثیر گذار دانشجو اظهار داشت: اساتید در ترویج این گفتمان نقش مهم و اساسی دارند که نباید نسبت به آن غافل باشند.

زارع در بخش دیگری از سخنان خود نسبت به لزوم هوشیاری جامعه و مسئولین در برابر نفوذ دشمن به خصوص در موضوعات فرهنگی  و سیاسی هشدار داد و افزود: مسئله  نفوذ فرهنگی و سیاسی چراغ خاموش اتفاق می افنتد و دشمن از طریق نفوذ در هیئت های مذهبی و مراکز فرهنگی به دنبال ضربه به گفتمان انقلاب است.

وی با انتقاد از حذف دروس مرتبط با شهدا در کتب درسی مدارس افزود: چنین اقداماتی نشانگر این است که عده ای در داخل با دشمنان هماهنگ بوده و در صدد ضربه به ارزش های انقلاب هستند که همگان باید نسبت به این موضوع هوشیار باشند.

مسئول ناحیه بسیج تفت در پایان از زحمات احمد حسینی پور مسئول سابق دفتر بسیج دانشجویی شهرستان تفت قدردانی کرد و ضمن اشاره به اقدامات موثر انجام شده توسط این مجموعه و تاکید بر لزوم تداوم و کیفیت بخشی به ان ها؛ برای سید نبی الله پور طاهری مسئول جدید دفتر بسیج دانشجویی شهرستان آرزو موفقیت کرد.
انتهای پیام/م*آدرس کوتاه :